V Penzióne Stonožka neďaleko Karlovy Studánky sa môžete tešiť na pohodový pobyt so vstupom do wellness v Thermal parku Hoteli Džbán ***, polpenziou a hodinou billiardu v cene. Dieťa do 12 rokov má navyše pobyt s vami zdarma.

O ubytovaní

Novo zrekonštruovaný Penzión Stonožka leží presne medzi Vrbnom pod Pradědem (4 km) a Karlovou Studánkou (3 km) v dedinke Ludvíkov, ide teda o to najlepšie umiestnenie, či už chcete aktívnu alebo relaxačnú dovolenku. Praděd je odtiaľ vzdialený 11 km, kde si v zime navyše aj skvele zalyžujete.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 8 pohodlných izieb,alebo v štýlových obytných drevených sudoch (podľa variantu) s vlastným sociálnym zariadením. Súčasťou izieb sú pohodlné lôžka a televízia.

Na čom si pochutnáte?

V modernej reštaurácii si každé ráno pochutnáte na raňajkách a neskôr aj na dvojchodovej večeri.

Kde budete relaxovať?

Ak radi relaxujete, určite navštívite Thermal park v Hoteli Džbán *** a doprajete si na hodinu uvoľňujúci kúpeľ v sude. Ku kúpeľom sa používa minerálna voda z liečivého prameňa Maxmilián, ktorý pramení priamo v útrobách hotela. Každý kúpacp sud s vírivkou má kapacitu 8 osôb. Okrem toho nájdete v Thermal parku i saunu a ochladzovaciu kaďu.

V hotelovom wellness centre ponúkajú rôzne masáže, zábaly, vibrosaunu, vírivku či kúpele (bylinné, uhličité, vitálny).

Niečo naviac

Večer si môžete spestriť biliardom.

Penzion Stonožka

Ludvíkov 78 , Ludvíkov
Česká republika

+420 734 428 536

info@penzionstonozka.cz

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Zástavka
10 m
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Jeseníkoch Tip na výlet

Zájsť si na zimnú dovolenku v Jeseníkoch bude jeden z vašich najlepších nápadov na zimný pobyt. Či už chcete lyžovať, jazdiť na snowboarde, na bežkách, alebo si len chcete užiť pohodový aktívny či wellness pobyt v horách, Jeseníky vám ponúknu všetko. Pokiaľ sa ale budete chcieť vydať za lyžovaním, skúste napríklad niektorý z našich nasledujúcich tipov.

Kam za lyžovaním v Jeseníkoch?

  • Do Ski areálu Praděd, na tzv. "Moravský ľadovec", kde môžete prejsť až 4,5 km zjazdoviek rôznych náročností a viac ako 20 km upravovaných bežeckých trás.
  • Do Ski areálu Miroslav, ak si chcete užiť skvelý aktívny čas s celou rodinou. Dvojsedačková lanovka, tri lyžiarske vleky, 600-metrový snowpark s railovými prekážkami aj lyžiarska škola poteší všetkých členov vašej rodiny.
  • Do Ski areálu Ramzová, ak vás láka zísť 3,2 km dlhú zjazdovku priamo zo Šeráku alebo prejsť nádherné, panoramatické horské trasy na bežkách.
  • Do Ski Jonas Parku Ostružná za najmodernejšie vybaveným detským park s detským vlekom, pohyblivým pásom a kolotočom. Kým o deti bude dobre postarané, rodičov poteší 6 upravovaných zjazdoviek s dĺžkou 2,5 km.
  • Do Ski areálu Vrbno pod Pradědem pre lyžovanie či snowboardovanie na 800 metrov dlhej zjazdovke, a to aj na požičanom vybavení z tunajšej požičovne alebo pod dohľadom inštruktora.
Viac informácií
Ski areál Praděd
Ski areál Karlov
Karlova Studánka