Uvoľnite sa pri zábale či ozdravnom kúpeli. Čaká vás balíček až 3 procedúr, vstup do bazéna, lahodná polpenzia a nádherné ubytovanie v Schlosshoteli Marienbad *** kúsok od kolonády v kúzelných Mariánskych Lázňach.

O ubytovaní

Schlosshotelu Marienbad *** sa nachádza v Mariánskych Lázňach v budove postavenej v roku 1993 v klasicistickom štýle tak, aby zapadala do kúpeľného mesta. Hlavná kolonáda so Spievajúcou fontánou je vzdialená len 4 km. V malebnom centre mesta ochutnáte aj blahodarnú termálnu vodu, napríklad z Rudolfovho a Křížového prameňa. Historickú atmosféru doplnenú o moderné wellness procedúry si užijete v rímskych kúpeľoch. Park Bohemium (6 km) ponúka expozíciu viac ako 70 miniatúr významných stavieb z celého Česka. V nádhernej okolitej krajine je veľa vyhliadok, napríklad Clementsova (5 km), Mescéryho (5 km) či Karola (3 km). Príjemnou prechádzkou dôjdete aj k zrúcanine hradu Hamrníky (2 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v príjemnej dvojlôžkovej izbe vybavenej televíziou, chladničkou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Za príplatok je možné zabezpečiť izbu s balkónom či vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej Reštaurácii Balkaneros so záhradnou terasou si pochutnáte na balkánskych i medzinárodných špecialitách. Každé ráno sa o blaho vašich chuťových pohárikov postarajú pestré bufetové raňajky. Cez deň je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa podávajú servírované trojchodové večere s možnosťou výberu z menu.

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Hotel má krásne nádvorie určené na relaxáciu a tiež balneo-rehabilitačné centrum. Liečba je tu zameraná na srdcovo-cievne ochorenia, cukrovku, choroby pohybového ústrojenstva, preventívne sa používa aj proti civilizačným chorobám.

Schlosshotel Marienbad ***

Klimentov 132, Velká Hleďsebe - Mariánské Lázně
Česká republika

+420 734 449 731

reservation@schlosshotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3,8 km
Zástavka
40 m
Zjazdovka
8 km