Užite si parádnu letnú dovolenku v Chorvátsku v letovisku Vodice. Čaká vás ubytovanie v luxusnom Hoteli Villa Arausana & Antonina ****, ktorý nájdete priamo na pláži a len kúsok od centra mesta, barov a reštaurácií. V cene sú raňajky formou bufetu, vstup do vonkajšieho bazéna a využitie lehátok. Tešte sa aj na animačný program. Deti do 7 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Hotel Villa Arausana & Antonina **** nájdete v chorvátskom mestečku Vodice, čo je známe a veľmi obľúbené letovisko Dalmácia (časť Chorvátska). Hotel je situovaný priamo na pláži a len pár metrov od mora. Blízko to budete mať tiež do centra mestečka, barov, reštaurácií a kaviarní. Za videnie stojí Čarićova veža, krásne kostoly a tiež blízke ostrovy Prvić, Trije, Žirje, Kaprije. Na výlet sa vydajte do Národného parku Krka (25 km) či Kornati.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Classic, ktorá je situovaná smerom k moru (bez výhľadu na more). Vybavená je pohodlným lôžkom, LCD televízorom, WiFi pripojením, klimatizáciou, minibarom, trezorom, balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Na výber je tiež izba Classic s výhľadom na more a izba, ktorá je navyše vybavená rozkladacou pohovkou, ktorá poslúži ako prístelka pre deti či tretiu osobu.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je La Belle Vie Restaurant & Bar, ktorý má vnútornú a vonkajšiu časť. Tešte sa na lahodné raňajky a večere formou bufetu. Počas dňa si tu môžete dať desiatu, kávu s dezertom alebo koktail a pritom sa kochať výhľadom na more. Večer sa tu organizujú akcie so živou hudbou.

Kde budete relaxovať?

K relaxácii poslúži vonkajší bazén, doň máte neobmedzený vstup zdarma. Využiť môžete tiež lehátka, ktoré sú umiestnené okolo bazéna aj pri bare s výhľadom na more.

Hotel Villa Arausana & Antonina ****

Hotel Villa Arausana & Antonina ****

Grgura Ninskog 6-8 , Vodice
Chorvátsko

+385 22 460 677

arausana.antonina@rudan.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok podľa sezóny

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9 km
Vzdialenosť od mora
0,2 km
Aquapark
11 km

Tipy na výlet

Národný park Kornati

Národný park KornatiTip na výlet

Park zaberá prevažnú časť Kornatských ostrovov v Jadranskom mori a je rajom ako vytrhnutým z inej doby. Hŕstka miestnych obyvateľov tu chová ovce a pestuje olivy, elektrinu vyrábajú agregátory a pitná voda sa dováža. Napriek tomu je táto oblasť rajom jachtárov a potápačov a plavia sa sem tiež výletné lode. Nájdete tu početné zátoky, kde sa v minulosti skrývali piráti, aj niekoľko nudistických pláží. Pozor ale na zber kameňov a mušlí, ich vývoz je prísne zakázaný.

Viac informácií
Národný park Krka
Národný park Krka
Vodice
Vodice
Aquapark Dalmatia
Aquapark Dalmatia