Užite si parádnu letnú dovolenku v Chorvátsku v letovisku Vodice. Čaká vás ubytovanie v luxusnom Hoteli Villa Arausana & Antonina ****, ktorý nájdete priamo na pláži a len kúsok od centra mesta, barov a reštaurácií. V cene sú raňajky formou bufetu, vstup do vonkajšieho bazéna a využitie lehátok. Tešte sa aj na animačný program. Deti do 7 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Hotel Villa Arausana & Antonina **** nájdete v chorvátskom mestečku Vodice, čo je známe a veľmi obľúbené letovisko Dalmácia (časť Chorvátska). Hotel je situovaný priamo na pláži a len pár metrov od mora. Blízko to budete mať tiež do centra mestečka, barov, reštaurácií a kaviarní. Za videnie stojí Čarićova veža, krásne kostoly a tiež blízke ostrovy Prvić, Trije, Žirje, Kaprije. Na výlet sa vydajte do Národného parku Krka (25 km) či Kornati.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Classic, ktorá je situovaná smerom k moru (bez výhľadu na more). Vybavená je pohodlným lôžkom, LCD televízorom, WiFi pripojením, klimatizáciou, minibarom, trezorom, balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Na výber je tiež izba Classic s výhľadom na more a izba, ktorá je navyše vybavená rozkladacou pohovkou, ktorá poslúži ako prístelka pre deti či tretiu osobu.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je La Belle Vie Restaurant & Bar, ktorý má vnútornú a vonkajšiu časť. Tešte sa na lahodné raňajky a večere formou bufetu. Počas dňa si tu môžete dať desiatu, kávu s dezertom alebo koktail a pritom sa kochať výhľadom na more. Večer sa tu organizujú akcie so živou hudbou.

Kde budete relaxovať?

K relaxácii poslúži vonkajší bazén, doň máte neobmedzený vstup zdarma. Využiť môžete tiež lehátka, ktoré sú umiestnené okolo bazéna aj pri bare s výhľadom na more.

Hotel Villa Arausana & Antonina ****

Grgura Ninskog 6-8 , Vodice
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok podľa sezóny

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9 km
Vzdialenosť od mora
0,2 km
Aquapark
11 km

Tipy na výlet

Vodice Tip na výlet

Letovisko Vodice leží na brehu Jadranského mora 11 km severozápadne od Šibeniku. Vďaka mnohým vodným prameňom (odtiaľ názov Vodice) je mesto i jeho okolie plné zelenej vegetácie. Pobrežie zdobia nádherné palmy, ktoré sú údajne najkrajšie v celej Dalmácii.

Dávnu minulosť Vodice pripomínajú pamiatky ako napríklad trojposchodová obranná veža Čarićova z roku 1646. Dnes sa na nádvorí veže v letných mesiacoch konajú predstavenia divadiel a letného kina. Do samotnej veže nie je možné vojsť, pretože je vo veľmi zlom technickom stave. Ďalšou významnou stavbou je kostol svätého Kríža postavený v gotickom slohu na začiatku 15. storočia. Pozdĺž celého pobrežia vedie malebná promenáda lemovaná palmami. Po tejto promenáde sa dá dôjsť až do vedľajších letovísk Tribunj na severe a Srima na juhu.

Na kúpanie a vodným radovánkam slúžia dve najznámejšie pláže. Na zalesnenom polostrove Punta leží rovnomenná kamienková pláž s pozvoľným vstupom do vody. Ide o ideálne miesto pre rodiny s malými deťmi. Ďalej tu nájdete betónovú pláž Hagar. Celé pobrežie vrátane pláží je lemované borovicami, ktoré počas horúceho leta poskytujú príjemný tieň.

Viac informácií
Aquapark Dalmatia
Šibenik