Doprajte si parádnu dovolenku pri mori v Chorvátsku. V letovisku Vodice na vás čaká ubytovanie v Hoteli Villa Radin *** s vonkajším bazénom, lehátkami a možnosťou zapožičania bicyklov a Nordic Walking palíc. V cene sú aj raňajky formou bufetu.

O ubytovaní

Hotel Villa Radin **** nájdete v chorvátskom mestečku Vodice, čo je známe a veľmi obľúbené letovisko Dalmácie (časť Chorvátska). Hotel je situovaný priamo na pláži a len pár metrov od mora. Blízko to budete mať tiež do centra mestečka, barov, reštaurácií a kaviarní. Za videnie stojí Čarićova veža, krásne kostoly a tiež blízke ostrovy Prvić, Trije, Žirje, Kaprije. Na výlet sa vydajte do Národného parku Krka (25 km) či Kornati.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Superior, ktorá má výhľad na more, pohodlné lôžko, LCD televíziu, WiFi pripojenie, telefón, minibar, trezor, terasu s výhľadom na more a vlastnú luxusnú kúpeľňu. Vybrať si môžete aj izbu Deluxe, ktorá je priestrannejšia. Do týchto izieb je možné umiestniť 1 prístelku. Do izby Deluxe Plus je možné umiestniť až 2 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách a večeriach formou bufetu. Ochutnajte čerstvé ryby, miestnu kuchyňu aj lahodné vína. Súčasťou reštaurácie je terasa s výhľadom do záhrady.

Kde budete relaxovať?

Za odpočinkom sa vydajte k moru alebo vonkajšiemu hotelovému bazénu, kde sú k dispozícii aj lehátka.

Niečo naviac

V hoteli vám radi zapožičajú bicykle a Nordic Walking palice na váš výlet.

Hotel Villa Radin ****

Hotel Villa Radin ****

Grgura Ninskog 10 , Vodice
Chorvátsko

+385 22 440 415

arausana.antonina@rudan.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok podľa sezóny

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9,6 km
Vzdialenosť od mora
0,2 km