• Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Luxusný pobyt priamo v centre Budapešti

Chcete sa pri pobyte v maďarskej metropole cítiť prepychovo? Vyskúšajte jednu z najprestížnejších hotelových sietí a ubytujte sa v Ensana Thermal Margaret Island ****. Ocitnete sa v pokojnej a prírodou obklopenej lokalite Margarétinho ostrova len 10 minút od samotného centra Budapešti.

Ubytovaní budete v klimatizovaných izbách s balkónom a výhľadom buď do parku, alebo na Dunaj. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie s vaňou a fénom, LCD TV, rádio, telefón, trezor, minibar, župan a sada na prípravu kávy alebo čaju.

Počas pobytu si budete každý deň pochutnávať na bohatých raňajkách formou bufetu. Nič vám nebráni dokúpiť si rovno polpenziu a vyskúšať ponuku medzinárodnej a maďarskej kuchyne vrátane diétnych jedál.

Špičkové wellness s termálnou vodou

Wellness rezortu sa radí medzi jedno z najlepších v Európe - nadväzuje na budapeštiansku kúpeľnú tradíciu, a tak si tu môžete užiť leňošenie v horúcich prameňoch bez toho, aby ste opustili hotel.

Súčasťou wellness je termálny bazén s vodou s teplotou 37 - 38 °C, krytý (27 - 28 °C) a nekrytý (27 - 28 °C) plavecký bazén, rekreačný bazén (33 - 34 °C), bazén na telocvik (33 - 35 °C), trakčná liečba (35 - 36 °C), sauna, infrasauna, parná a aroma kabína. V cene je tiež vstup do fitness centra s rozlohou 400 m².

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Pavel K.)

Hotel je zasadený do pekného prostredia Margitinho ostrova. Ruch veľkomesta bol sotva počuteľný. Wellnes vzhľadom na hotelové prostredie nadštandardné-sauna, vírivka, plavecký bazén o.k. Strava vynikajúca!

Vynikajúce (Zdeňka F.)

Hotel odpovídal popisu. Luxusní ubytování. Strava byla tak hojná, že jsme nevěděli, co si dřív vybrat. Wellness parádní, krásně jsme si odpočinuli. Personál hotelu vynikající! Prostě hotel na vysoké úrovni. Každopádně doporučujeme tento hotel.

Vynikajúce (Vít L.)

Rychlé a jednoduché jednání, vše srozumitelné. Jídlo bezchybné, snídaně i večeře. Hotel skvělý.