Zeyerova 244/4, Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zástavka
1,3 km
Aquapark
1 km
Zjazdovka
1,5 km

O ubytovaní

Wellness Hotel La Passionaria **** objavíte v pokojnej časti Mariánskych Lázní uprostred parkov a pritom len 10 minút chôdze od Spievajúcej fontány v kúpeľnom centre a 500 m od Hlavnej triedy mesta. Pitnú kúru budete môcť začať len niekoľko metrov od hotela pri minerálnych prameňoch na slávnej Ferdinandovej kolonáde.

Kde budete spať?

V zrekonštruovanom hoteli je celkom 15 luxusných, priestranných a moderných štúdií a apartmánov. Všetky majú kompletne vybavenú kuchynku vrátane elektrospotrebičov a vlastnú kúpeľňu s toaletou, županom, papučami, fénom a kozmetickými potrebami. K dispozícii vám bude samozrejme tiež satelitná televízia, WiFi pripojenie, trezor, telefón a pohovka s konferenčným stolíkom, niektoré izby majú tiež balkón.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky formou bufetu si vychutnáte priamo v hotelovej reštaurácii. Pred večerou sa vždy trochu prejdete, za čo budete pri stole jedine radi. V partnerskej vychýrenej reštaurácii vzdialenej cca 200 m od hotela vás totiž čakajú vynikajúce večere s niekoľkými chodmi.

Kde budete relaxovať?

Profesionálny masérsky salón, hydromasážne perličkové vane s chromoterapiou, infrasauna aj unikátne kúpeľové vane zo smrekovca sa nachádzajú v suteréne Wellness Hotela Holistic La Passionaria **** a sú dostupné výťahom zo všetkých poschodí izieb.

Niečo naviac

Predovšetkým seniori uvítajú tiež hotelový transfer z/na stanicu.