• Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Na svoje si prídu milovníci aj skutoční znalci vína

Hotel Tilia **** sa nachádza priamo v centre vinohradníckeho mestečka Pezinok, ktoré leží iba 20 km od Bratislavy. Dostanete sa tam autobusom zo zastávky, ktorá je len 5 minút chôdze od hotela. Oblasť Malých Karpát je preslávená svojimi vinicami a vynikajúcim vínom. Elegantné priestory hotela vás nadchnú už pri príchode. Ubytovaní budete v štýlových a komfortných izbách vybavených telefónom s priamou voľbou, TV, minibarom či WiFi pripojením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom. K dispozícii vám bude tiež sušič na vlasy.

Hotel disponuje vlastnou reštauráciou Tilia, v ktorej si vychutnáte raňajky podávané formou bufetu.

V budove hotela nájdete aj historickú vínnu pivnicu zo 16. storočia s názvom Pezinský Preš. Táto pivnica a reštaurácia v jednom sa dodnes pýši zachovaným interiérom s pôvodnými klenbami, pod ktorými sa v minulosti "prešovalo" hrozno. Nechajte sa zlákať jej podmanivou atmosférou a ochutnajte vína od najlepších miestnych vinárov. Hlad zaženiete špecialitami z miestnej i svetovej kuchyne. V reštaurácii si určite vyberiete - jedálny lístok je vskutku bohatý.

Pravý oddych nájdete v hotelovom wellness

Spríjemnite si pobyt návštevou wellness centra, ktoré sa nachádza priamo v hoteli. Príjemný relax zažijete vo vírivke a potom si posedťe v jednej z dvoch sáun. Čaká na vás fínska aj parná sauna.