Kúpele Nimnica, Nimnica
Slovenská republika

+421 424 608 608

rezervacie@kupelenimnica.sk

Check In
07:00 - 14:00
Check Out
10:00 hodín

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
1,60 - 3 €/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,8 km
Vzdialenosť od jazera
0,2 km
Zástavka
1,4 km
Aquapark
40 km

O ubytovaní

V kúpeľoch Nimnica nájdete okrem vkusnej hlavnej budovy Balnea Grand tiež upravený lesopark s romantickým jazierkom, ktorý je ideálny na relaxačné prechádzky aj pobyt v nerušenej tichosti. V jej okolí stoja tiež zrekonštruované kúpeľné domy Manín, Caritas I, Caritas II, Veritas a Salvator. Z kúpeľných domov to budete mať 50 až 150 m do hlavnej budovy Balnea Grand, kde sídli ambulancia lekára, jedálne Fiesta a Štandard, Medicínske wellness centrum, fitness, reštaurácia Impresia a tiež sa tam vykonáva väčšina liečebných procedúr

A ak sa zrovna nebudete chcieť nechávať rozmaznávať vyškoleným personálom, užívajte si prechádzky okolo blízkej vodnej nádrže Nosice, alebo vyrazte na krátke túry napríklad na kopec Holíš či ku kaplnke sv. Márie. V zime zapadnite do niektorého z kúpeľných domov a relaxujte.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jedno alebo dvojlôžkových izbách v kúpeľných domoch Manín, Caritas I, Caritas II, Veritas a Salvator. Všetky sú zariadené identicky - poslúži vám v nich chladnička, satelitná televízia, telefón, trezor, WiFi pripojenie a fén, niektoré izby majú i balkón. Nechýba ani vlastná kúpeľňa. Od hlavnej budovy kúpeľov Balnea Grand sú vzdialené 50 až 150 m.

Na čom si pochutnáte?

Výborné pokrmy si vychutnáte v miestnej reštaurácii. Môžete sa tešiť na bohaté bufetové stoly v jedálni Fiesta v budove Balnea Grand. Z ponuky si tu vyberie skutočne každý - jedáleň podáva ako mäsité, tak aj bezmäsité jedlá, sladké či slané. Ak okrem skvelého jedla hľadáte aj príjemné posedenie, navštívte tunajšiu reštauráciu Impresia. Poteší vás nie len bohatou knižnicou, príjemnou hudbou a krásnym výhľadom na okolie, ale hlavne kvalitným jedlom a vyberaným vínom. Navštívte tiež jedáleň Štandard (v hlavnej budove) alebo Cafetériu Paris.

Kde budete relaxovať?

V Kúpeľoch Nimnica nebudete mať núdzu o blahodárne wellness a procedúry. V Medicínskom wellness centre (v budove Balnea Grand) sa nechajte rozmaznávať liečivou vodou s príjemnou teplotou okolo 33 až 35 °C. Bude na vás blahodárne pôsobiť vo vírivkách, tropických sprchách alebo v bazéne s masážnymi tryskami. Skvele vám padne aj návšteva sauny. Môžete relaxovať v bylinnej, parnej, infra alebo vo fínskej saune. Procedúry vám dopraje skúsený a zdravotnícky vzdelaný personál pod dohľadom lekára. Z Nimnice sa preto vrátite domov ako znovuzrodení.

Cestujete s deťmi?

Ak sa na pobyt chystáte s deťmi, poteší vás detský kútik, kde sa do sýtosti vybláznia.

Niečo naviac

V kúpeľoch Nimnica sa nebudete nudiť ani po absolvovaní všetkých procedúr a wellness. Zabavte sa pri bowlingu, biliarde či stolnom tenise, alebo si zájdite na svoj obľúbený drink do baru s krbom. Tichej zábave praje čitáreň.