O ubytovaní

Penzión Tapolca Fogadó *** sa nachádza v meste Miskolc iba 1 200 metrov od kúpeľov Miskolc Tapolca. Tu sa môžete tešiť na naozaj výnimočnú relaxáciu v prostredí jaskýň. Celoročne otvorené termálne kúpalisko Selyemrét je od penziónu vzdialené 9 km. K dominantám mesta Miskolc patrí gotický kostol Avas (5 km) alebo hrad Diósgyőr (9 km). Nájdete tu tiež zoo (20 km) a záhradu Népkert obklopenú klasicistickými domami. Krásy okolitej prírody môžete spoznávať na turistických trasách, ktoré vedú napríklad ku kvapľovým jaskyniam Szeleta, Anna a Szent István (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo útulnej dvojlôžkovej izbe s drevenou podlahou i nábytkom. Každá izba je vybavená chladničkou, káblovou televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno sa posilníte raňajkami vo forme bufetu. Počas dňa si v reštaurácii Kemencés Kisvendéglő môžete vybrať zo širokej ponuky špecialít maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Večer sa tu podávajú večere. Niektoré večery atmosféru v reštaurácii spríjemní živá hudba. Súčasťou penziónu tiež bar s terasou.

Jaskynné kúpele Miskolctapolca Tip na výlet

Dôvodom číslo jedna pre návštevu maďarského Miskolca sú unikátne jaskynné kúpele Miskolc Tapolca. Kúpanie v jaskynných zákrutách je naozaj netradičný zážitok sám o sebe, o to viac, keď ste pri tom liečený miestnou unikátnou termálnou vodou s teplotou 29 - 35 °C. Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne a nachádza sa v ňom niekoľko plaveckých, zážitkových bazénov.

V kúpeľoch nájdete:

  • 2 termálne bazény v podzemí s teplotou vody 33 - 35 °C
  • Rímsky bazén v jaskyni
  • Bazén pod hviezdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Detský bazén
  • 3 vonkajšie detské bazény
  • Otvorený zážitkový jazerný bazén
  • Otvorený mušľový plavecký bazén

Miestna termálna voda pomáha najmä pri dýchacích ťažkostiach a kĺbových ochoreniach. Celodenný vstup pre dospelú osobu stojí 2 600 - 3 600 HUF podľa sezóny.

Viac informácií

Tapolca Fogadó ***

Csabai út 36 , Miskolctapolca
Maďarsko

46/562-215

kemences.tapolca@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený po dohovore s hotelom
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,3 km
Zástavka
0,4 km