Ubytujte sa iba 10 minút od kúpeľov Györ

Priamo v centre najobľúbenejšieho maďarského kúpeľného mesta Györ nájdete hotel Rába ***, ktorý vás nadchne štýlovým interiérom, ochotným personálom a perfektnými službami typickými pre všetky hotely prestížnej hotelovej siete Danubius.

Hotel stojí v barokovom centre mesta, blízko všetkých kaviarní a reštaurácií a zároveň len 10 minút chôdze od populárnych kúpeľov. Disponuje komfortne zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha) a fénom. V izbe je k dispozícii TV, telefón, rádio a minibar.

Nechajte sa rozmaznávať gastronómiou i wellness

Súčasťou hotela je Belgická reštaurácia s raňajkovou miestnosťou, v ktorej si každé ráno pochutnáte na bohatom bufete. Ďalej sa môžete tešiť na gastronomický zážitok pri večeri s 3 chodmi.

V hoteli sa nachádza aj kaviareň s reštauráciou, ktorá je zariadená v duchu belgických reštauračných zariadení - môžete tu ochutnať aj pochúťky belgickej kuchyne. Milovníkov piva potom poteší ponuka viac ako 25 druhov vychýrených belgických pív.

V rámci kupónu ďalej môžete relaxovať neobmedzene vo fínskej saune či si telo ponaťahovať vo fitness.

Za príplatok môžete zájsť na masáž alebo do solária, spoznať okolie z konského chrbta, zájsť si na tenis či bowling alebo snáď okúsiť maďarskú kultúru v mnohých pamiatkach, múzeách alebo divadlách. Okolie Dunaja je pre zmenu vhodné na prechádzky a jazdenie na bicykli.

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Xantus János ZOO

Györ je nielen mestom architektúry a termálnych kúpeľov. Ak cestujete s deťmi, určite pri návšteve Györu nevynechajte miestnu Xantus János ZOO plnú domácich aj exotických zvierat. Ide o malú zoologickú záhradu ideálnu pre pokojné rodinné popoludnie, uvidíte dravce, bylinožravce, primáty, vtáctvo aj plazy.

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Danubius Hotel Rába City Center ***

Árpád út 34, Győr
Maďarsko

+36-96-889-400

raba.sales@danubiushotels.com

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,49/5
Celkom 142 hodnotení