Odpočinok na dosah histórii i prírodným krásam

Navštívte Šoproň, historické mesto v západnom Maďarsku blízko rakúskych hraníc a krásnych jazier i lesov. Hotel Szieszta stojí v parku asi 15 minút od centra Šoprone. Ponúka ubytovanie v izbách s balkónom, TV, chladničkou a vlastným sociálnym zariadením s vaňou alebo sprchou a WC.

V hotelovej reštaurácii sa podávajú raňajky formou bufetu a večere formou bufetu či menu.

Zrelaxujete v hotelovom wellness, kde sa ponoríte do vírivky s vodou s teplotou 36 °C, zaplávate si v bazéne alebo si užijtete chvíle v saune či pare. Navyše je možné využiť ponuku masáží, oxygenoterapie a ďalších procedúr.

Z hotela sa môžete ľahko vydať nielen obdivovať pamiatky mesta Šoproň, za 15 minút jazdy autom sa dostanete na hranice s Rakúskom a môžete preskúmať aj tunajšie zaujímavosti.

Tipy na výlet

Šoproň

Šoproni sa prezýva "najvernejšie mesto", pretože sa po prvej svetovej vojne v referende rozhodla pre pripojenie k Maďarsku a nie k bohatšiemu susednému Rakúsku. Množstvo historických pamiatok a rozsiahle susedné lesy sú ideálnou kombináciou, robiace z Šoproni tú najlepšiu možnú lokalitu na pohodovú dovolenku.

Šoproňské lesy

Štvrť Lövér na kraji Šoproni je obklopená zalesnenými kopcami, ideálnymi pre krátke prechádzky aj dlhšie túry. Čistý vzduch, ticho a kľud, stromy všade okolo vás, aj tak je možné stráviť deň na vašej dovolenke. V lesoch nájdete aj náučné chodníky, vyhliadkové veže, piknikové stanovištia a ďalšie atrakcie, nudiť sa teda pri prechádzke rozhodne nebudete.

Neziderské jezero

Slnko odrážajúce sa od vodnej hladiny, krásna príroda a mnoho možností kultúrneho a športového vyžitia, to je Neziderské jazero ležiace na rakúsko-maďarskej hranici. Okolo jazera by ste len márne hľadali typickú rakúsku horskú krajinu, miesto ovládajú šíre zelené pláne plné vinohradov. Neváhajte a doprajte si tento netradičný pohľad.

Hotel Szieszta

Lővér körút 37, Šoproň
Maďarsko

+36 99 314 260

sales@hotelszieszta.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 6 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Oddelená fajčiarska a nefajčiarska časť
4,2/5
Celkom 5 hodnotení