Tapolca Tip na výlet

Národný park Balaton-felvidéki nie je jediné zaujímavé miesto, na ktoré môžete zavítať pri návšteve Tapolca. Malé mesto neďaleko Balatonu stojí na veľkom jaskynnom systéme, kde môžete zažiť unikátnu plavbu v loďke po jaskynnom jazere. Ak na svojej dovolenke hľadáte niečo netradičné, ide o tú najlepšiu voľbu.

Hotel priamo prepojený s liečivou jaskyňou

Užite si ubytovanie v luxusnom Hunguest Hoteli Pelion ****, ktorý sa nachádza v Tapolci - meste známom pre svoje jaskyne s jedinečnou polohou kúsok od Balatonu. Hotel sa nachádza v centre mesta v rozľahlom parku. Unikátny je tým, že je priamo prepojený s liečivou jaskyňou.

Krásny hotel ponúka moderne zariadené dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, telefónom, WiFi a minibarom.

Tešte sa na chutnú polpenziu, ktorá sa servíruje v hotelovej reštaurácii, kde okrem maďarskej kuchyne ochutnáte aj medzinárodné špeciality. V lobby bare si môžete vychutnať dezert, kávu či niečo ostrejšie.

V Hunguest Hoteli Pelion **** myslia aj na deti. Nájdete tu Club Pinocchio, kde na deti dohliadajú školené učiteľky a hrajú sa s nimi. Samozrejmosťou je herňa a detské ihrisko.

Luxusné wellness s vlastnou termálnou vodou

Hunguest Hotel Pelion **** má vlastné wellness centrum (otvorené každý deň od 7:00 do 19:00 hodín), v ktorom nechýba bazén s termálnou vodou, bazén pre deti, vírivka, zážitkové kúpele, sauna, infrasauna, biosauna, posilňovňa i solárium.

  • Termálna voda vyviera z hĺbky 224 m, má teplotu 37 °C a obsahuje horčík, vápnik a minerálne látky. Pomáha pri reumatických a kĺbových ochoreniach, chronických zápaloch chrbtice a zlomeninách.

Hunguest Hotel Pelion ****

Köztársaság tér 10, Tapolca
Maďarsko

+420 538 880 980

reserve7@hotelpelion.hunguesthotels.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
0,2 km