Ubytovanie kúsok od centra Budapešti, bohaté raňajky formou bufetu a neobmedzený vstup do sauny a vírivky. Tak presne takúto dovolenku môžete zažiť v luxusnom 4* Hoteli Mediterran, ktorý uspokojí každého. Jedno dieťa do 12 rokov má pobyt zdarma.

Luxusné ubytovanie len kúsok od centra

Vydajte sa na parádnu dovolenku do preslávenej Budapešti neďaleko centra, kúpeľov a krásnych pamiatok a užite si pobyt so všetkým, čo k tomu patrí. Hotel Mediterran **** sa nachádza len 2 km od centra mesta a 500 m od budapeštianskeho kongresového centra.

Hostia budú ubytovaní v izbách v stredomorskom štýle, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka. V každej izbe nájdete individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, WiFi pripojenie k internetu, TV, sejf o veľkosti laptopu, minibar a vlastnú kúpeľňu s WC a sprchou/vaňou a uterákmi.

V hotelovej reštaurácii sa môžete tešiť na bohaté raňajky formou bufetu. Každé ráno si budete môcť vybrať ako zo slaných (údeniny, syr, vajce, zelenina), tak aj zo sladkých pokrmov (ovocie, jogurty, müsli, sušené ovocie) a nápojov (káva, čaj, mlieko).

Hotel Mediterran **** (HotelVoucherOnline.com)

Budaörsi út 20/a, Budapešť
Maďarsko

+361 372-7020

home@hotelmediterran.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 15 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané