Užite si parádny pobyt v maďarskej metropole. Ubytovaní budete v trojhviezdičkovom hoteli priamo v srdci Budapešti, všetky skvelé pamiatky, reštaurácie a kúpele budete mať na dosah. V cene budete mať raňajky formou bufetu. Deti do 6 rokov majú navyše ubytovanie aj raňajky zdarma.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.

Ubytovanie v centre Budapešti

City Hotel Matyas *** sa nachádza v historickej budove priamo v samotnom centre Budapešti. Okrem perfektnej lokality ponúka pohodlné izby, 24 hodín otvorenú recepciu, možnosť úschovy batožiny a milý personál.

Ubytovaní budete v izbách Standard, ktoré sú komfortne zariadené vo svetlých farbách a majú vlastnú kúpeľňu so sprchou. V izbe je manželská posteľ, alebo dve oddelené lôžka, ďalej klimatizácia, satelitná TV, telefón, WiFi pripojenie a chladnička. Chcete si pobyt užiť ešte viac? Priplaťte si izbu s romantickým výhľadom na Dunaj. Pre milovníkov maximálneho pohodlia je tu potom priestrannejšia Superior izba so smart televíziou, trezorom a príslušenstvom na prípravu kávy a čaju.

Štýlová reštaurácia v pivnici

Každé ráno sa v jedálni tešte na bohaté raňajky formou bufetu, ktoré vám dodajú dostatok energie na poznávanie krás maďarskej metropoly.

Priamo v hoteli nájdete reštauráciu Mátyás Pince, čo v preklade znamená Matyášova pivnica. Reštaurácia bola otvorená už v roku 1904 a meno nesie po maďarskom kráľovi, ktorého životný príbeh je tu vyobrazený na nástenných maľbách. Vychutnajte si pravú maďarskú pohostinnosť v historickom prostredí reštaurácie a ochutnajte miestne špeciality a vína. Každý večer si tu užijete folklórne tanečné show, cez víkendy potom hudobné vystúpenia populárneho Vilmosa Lakatosa a jeho kapely.

City Hotel Matyas ***

Március 15. tér 8, Budapešť
Maďarsko

+36 1 3384711

reservations@cityhotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie platené

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
2 km
Zastávka
0,3 km