Doprajte si odpočinok v kúpeľnom meste Hévíz s termálnym jazerom. V 4* Hoteli Palace sa môžete tešiť na bohatú polpenziu a neobmedzený vstup do wellness centra s bazénom, saunami a vírivkou. Dieťa do 6 rokov má pobyt zdarma vrátane polpenzie.

Luxusné ubytovanie v obľúbenej kúpeľnej lokalite

Palace Hotel **** nájdete hneď na promenáde v malebnom Hévíze (len 800 m od jazera), obľúbenom kúpeľnom meste neďaleko Balatonu. Hotel leží v centre mesta a vyznačuje sa nadštandardným ubytovaním, chutnou kuchyňou a priateľským personálom.

Izby hotela zodpovedajú 4* štandardu. Okrem veľkého množstva priestoru majú aj vlastné sociálne zariadenie, kuchynku, nastaviteľnú klimatizáciu, minibar, fén, šatňu, stôl so stoličkami a TV/SAT.


Na virtuálnu prehliadku hotela sa môžete pozrieť TU.


Nadchne vás aj výborná polpenzia, ktorá sa podáva formou bufetu.


Zákazníci Travelkingu si v Palace Hoteli **** chvália milý personál, skvelé jedlo a priestranné, pohodlné ubytovanie. Vďaka veľkému počtu zamestnancov hotela sa môžete tešiť na naozaj starostlivý osobný servis.


Tešte sa na skvelé hotelové wellness, kde si oddýchnete v:

  • Podsvietenom bazéne so zaťahovacou strechou
  • Saunách (parnej, aroma, fínskej)
  • Vírivke

Po náročnom dni si samozrejme môžete dopriať aj mnoho druhov masáží a iných procedúr.

Tipy na výlet

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy sú stále obľúbenejšie všade na svete, vždy ide o príležitosť ochutnať skutočné miestne potraviny, u ktorých si kvalitou a čerstvosťou môžete byť úplne istí. Navštívte tradičný maďarský trh v Hévíze (každý utorok dopoludnia, štvrtok popoludní a sobotu dopoludnia) a vychutnajte si okrem dobrého jedla aj jeho skvelú atmosféru.

Hévíz Museum Collection

Múzeum v Hévíz (Helytörténeti Gyűjtemény Hévíz) bolo založené v roku 2004. Návštevníci slávnych kúpeľov tak majú možnosť dozvedieť sa viac o ich histórii a spoznať významné osobnosti tejto oblasti. V múzeu nájdete ako stále expozície, tak aj tie dočasné - spravidla sa tu vystavujú diela súčasných umelcov a lokálnych autorov.

Hotel Palace ****

Rákóczi utca 1-3., Hévíz
Maďarsko

+36 83 542 140

info@palacehotelheviz.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 13 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,73/5
Celkom 131 hodnotení