Doprajte si vskutku kúpeľný zážitok na pobyte v Hunguest Hoteli Freya *** priamo prepojenom s termálnymi kúpeľmi Zalakaros, kam máte po celý čas neobmedzený vstup. Na dovolenke plnej bazénov a vodných atrakcií je zaistená aj polpenzia a dieťa do 6 rokov má pobyt zdarma.

Hotel priamo prepojený s termálnymi kúpeľmi

Hunguest Hotel Freya *** z vyhláseného hotelového reťazca stojí v parku v meste Zalakaros. Miestnym unikátom sú termálne kúpele, s ktorými je hotel prepojený podzemnou chodbou, takže ľahký prístup k bazénom s liečivou vodou je zaručený.

Ubytovaní budete v izbe Superior, ktorá je vybavená televíziou, telefónom, trezorom i minibarom. K izbe patrí tiež balkón a samostatná kúpeľňa s WC. Na izbu je možné umiestniť aj prístelku pre vaše dieťa.

V hotelovej reštaurácii pre vás budú každý deň pripravené raňajky a večere formou bufetu. V budove ďalej nájdete lobby bar, obchod so suvenírmi, detský kútik, kozmetický salón, kaderníctvo a masérsky salón. Budete sa mať skrátka úžasne.

Relaxácia aj zábava pre rodiny v kúpeľoch

Počas celého pobytu si užijete relax a zábavu v kúpeľnom komplexe Zalakaros. V krytej časti nájdete termálne bazény s vodou s teplotou 32 - 36 °C, saunový svet i možnosť masáží. Pod otvoreným nebom sa potom rozkladá 10 akrov parku so sedacími termálnymi bazénmi, plaveckým bazénom a ďalšími atrakciami.

Vyrážate na dovolenku s deťmi? Vo vonkajšom areáli na nich čaká viac ako 60 vodných atrakcií, vodopády, tobogány a detské ihrisko, vnútri potom nájdete rozľahlú relaxačnú zónu a sauny, ktoré sú pri teplote 40 - 45 °C vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Tipy na výlet

Kúpele Zalakaros

Európska kúpeľná asociácia (AESB) ohodnotila kúpele Zalakaros piatimi hviezdami, čo je oficiálne radí medzi elitu medzi termálnymi kúpeľmi v Európe.

Kúpeľný areál ponúka ideálne vyžitie obzvlášť pre rodiny s deťmi. A tým nemyslíme, že je tu bazénik a jedna šmýkačka. Súčasťou je Detský svet Vodoucha a jeho kamarátov, miesto plné atrakcií a lákadiel stvorené len a len pre radosť vašich ratolestí. 60 druhov vodných atrakcií, viacposchodové bazény, rozprašovacie brány, vodné delá, kĺzačky rôznych tvarov a farieb, to je detský raj.

Pre dospelých sú tu adrenalínový toboganový park (viac ako 400 m toboganových prvkov, vrátane lahôdok ako sú Kamikaze, Turbo a Ufo) a saunový svet.

Opomenúť samozrejme nemôžeme ani liečebné centrum. Časť bazénov je krytá, návštevníkom je ale k dispozícii aj záhrada s bazénom, udržiavanou skalkou a lehátkami.

Balatonszentgyörgy

Zaujímavosťou mestečka Balatonszentgyörgy je poľovnícky zámok Csillagvár v tvare hviezdy. Vnútri nájdete múzeum voskových figurín, ale aj reštauráciu, v ktorej si môžete dať dobové pokrmy z 19. storočia. Pri kaštieli sú veľmi často organizované zábavné programy pre celé rodiny, historické predstavenia alebo napríklad ochutnávky vín.

Byvolia rezervácie pri Balatone

V Národnom parku Balaton-felvidéki môžete vidieť najväčšie stádo vodných byvolov v Maďarsku. Pre návštevníkov rezervácie je pripravená interaktívna výstava, chodníčky s informačnými tabuľami a piknikovými miestami. Po prechádzke alebo jazde v koči medzi rešpekt vzbudzujúcimi zvieratami sa môžete občerstviť v snack baru. Talizmany, ktoré vám budú stretnutie s byvolmi pripomínať, zakúpite v obchode so suvenírmi.

Hunguest Hotel Freya ***

Termál ut 7, Zalakaros
Maďarsko

+36 93 340 125

reserve@hotelfreya.hunguesthotels.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 3 000 HUF (10 €)/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané