Užite si parádnu dovolenku plnú odpočinku v termálnych vodách populárnych kúpeľov Hajdúnánás. Tie ležia len 350 metrov od miesta ubytovania. Termál Panzió *** vám poskytne dostatok pohodlia aj chutné raňajky formou bufetu. V cene máte tiež vstup do už spomínaných kúpeľov.

Z penziónu pešo rovno do termálov

Termál Panzió *** nesie svoj názov podľa termálnych kúpeľov Hajdúnánási, ktoré sú vzdialené len 350 metrov, počas krátkej prechádzky sa teda dostanete k bazénom s liečivou vodou.

Ubytovaní budete na izbe Standard, ktorá je zariadená televíziou, minibarom, toaletným stolíkom a samostatnou kúpeľňou s fénom. Poteší tiež nastaviteľná klimatizácia a WiFi pripojenie.

Raňajky sa podávajú formou bufetu, kde nájdete teplá i studené jedlá z miestnych surovín a k dispozícii sú aj rôzne nápoje.

Z kúpeľného mestečka sa autom pohodlne dostanete do Debrecína alebo Tokaja, kde nájdete veľa historických zaujímavostí a ďalšie možnosti kúpania.

Tipy na výlet

Termálne kúpele Hajdúnánási

Hajdúnánás bolo v roku 2018 certifikované ako ThermalTown (tzv. Kúpeľné mesto). Kúpele len asi 40 km od Debrecína ponúka vonkajší a vnútorný areál s bazénmi naplnenými liečivou vodou, ktorá prospieva pri problémoch s kĺbmi či pohybovým aparátom a gynekologickými problémami. Zábavu a pohyb si užijete v plaveckom bazéne, bazéne s tobogánom, bazéne pre deti i vnútorných termálnych bazénoch. Kúpele potešia tiež milovníkov saunovania, navštíviť môžete parnú, infračervenú a dve fínske sauny, k dispozícii sú tiež profesionálni maséri a vonkajšie ihrisko pre športové aktivity.

Debrecín

Jedno z najväčších miest Maďarska priťahuje turistov najmä zaujímavou históriou a množstvom pamiatok, bohatou kultúrou a preslávenou gastronómiou. Okrem prvotriednych údenín si v Debrecíne pochutnáte tiež na vynikajúcich vínach z blízkej tokajskej oblasti. Navštíviť môžete jeden z miestnych architektonicky zaujímavých kostolov, niektoré z múzeí, či rekreačnú zónu Veľký les.

ZOO a botanická zahrada Debrecen

Na 17 hektároch sa rozprestierajúca ZOO Debrecen ponúka na pozretie približne 160 druhov zvierat, denne sa môžete pozrieť aj na niekoľko kŕmení. Vedľa ZOO sa nachádza aj Park kultúry a prírodná rezervácia Nagyerdő, v ktorej nájdete okrem zábavných atrakcií tiež botanickú záhradu s mnohými chránenými druhmi rastlín.

Termál Panzió ***

Kéky Lajos út 11, Hajdúnánás
Maďarsko

+36 52 351 237

termalpanzio@nanaskabel.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané