Užite si parádnu dovolenku plnú odpočinku v termálnych vodách populárnych kúpeľov Hajdúnánás. Tie ležia len 350 metrov od miesta ubytovania. Termál Panzió *** vám poskytne dostatok pohodlia aj chutné raňajky formou bufetu. V cene máte tiež vstup do už spomínaných kúpeľov.

Termálne kúpele Hajdúnánási Tip na výlet

Hajdúnánás bolo v roku 2018 certifikované ako ThermalTown (tzv. Kúpeľné mesto). Kúpele len asi 40 km od Debrecína ponúka vonkajší a vnútorný areál s bazénmi naplnenými liečivou vodou, ktorá prospieva pri problémoch s kĺbmi či pohybovým aparátom a gynekologickými problémami. Zábavu a pohyb si užijete v plaveckom bazéne, bazéne s tobogánom, bazéne pre deti i vnútorných termálnych bazénoch. Kúpele potešia tiež milovníkov saunovania, navštíviť môžete parnú, infračervenú a dve fínske sauny, k dispozícii sú tiež profesionálni maséri a vonkajšie ihrisko pre športové aktivity.

Viac informácií

Z penziónu pešo rovno do termálov

Termál Panzió *** nesie svoj názov podľa termálnych kúpeľov Hajdúnánási, ktoré sú vzdialené len 350 metrov, počas krátkej prechádzky sa teda dostanete k bazénom s liečivou vodou.

Ubytovaní budete na izbe Standard, ktorá je zariadená televíziou, minibarom, toaletným stolíkom a samostatnou kúpeľňou s fénom. Poteší tiež nastaviteľná klimatizácia a WiFi pripojenie.

Raňajky sa podávajú formou bufetu, kde nájdete teplá i studené jedlá z miestnych surovín a k dispozícii sú aj rôzne nápoje.

Z kúpeľného mestečka sa autom pohodlne dostanete do Debrecína alebo Tokaja, kde nájdete veľa historických zaujímavostí a ďalšie možnosti kúpania.

Termál Panzió ***

Kéky Lajos út 11, Hajdúnánás
Maďarsko

+36 52 351 237

termalpanzio@nanaskabel.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Konferenčná miestnost
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,9 km