Vydajte sa na all inclusive pobyt k najväčšiemu termálnemu jazeru na svete. V maďarskom Hévíze vás čaká ubytovanie v izbe Standard v Ensana Thermal Aqua Health Spa Hoteli **** kúsok od hévízskeho prírodného jazera. V cene budete mať neobmedzený vstup do termálneho wellness, saunového sveta aj fitnes. Pre deti je pripravená herňa, ihrisko i bazén. Každý večer tu hrá živá hudba.

Ubytovaní budete v priestranných izbách Standard s krásnym výhľadom na mesto alebo lesy. Nechýba tu vlastné sociálne zariadenie s vaňou, fén, župany, trezor, káblová LCD TV, telefón, minibar (za poplatok), WiFi a klimatizácia.

Wellness - leňošenie v bazénoch s termálnou vodou

Užite si neobmedzený vstup do termálneho wellness, kde sa môžete vykúpať v niekoľkých krytých bazénoch s termálnou vodou (33 ° C a 37 ° C), ďalej je tu čiastočne otvorený bazén o 200 m² a vonkajší bazén s Kneippovým chodníkom (od mája do septembra). Pre tých najmenších má hotel detský vnútorný bazén. K dispozícii sú aj sauny, para, liečebné aj wellness procedúry, fitnescentrum a športové programy.


Pobyt si užijú tiež deti, pre ktoré je pripravené detské ihrisko, herňa a bazén. Samozrejmosťou je zapožičanie stoličky či postieľky. Dieťa do 5,9 rokov ZADARMO.

Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel ****

Kossuth Lajos u. 13-15, Hévíz
Maďarsko

+36 838 895 55

res1.aq@hu.ensanahotels.com

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
4,8/5
Celkom 237 hodnotení