Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz **** leží na ideálnom mieste v centre kúpeľného mestečka a iba 100 m od obľúbeného termálneho jazera. Počas pobytu si užijete predovšetkým neobmedzený vstup do wellness, ale čaká vás aj vynikajúca polpenzia.

Wellness hotel v centre Hévízu

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz **** je skvelou voľbou pre všetkých milovníkov relaxu v horúcej vode a prvotriednych služieb. Nachádza sa len 100 m od termálneho jazera Hévíz. Ubytovaní budete v izbách, kde vás čaká vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom či vaňou, LCD TV, telefón, minibar a na niektorých izbách tiež balkón alebo varná kanvica.

Hotelové wellness s rozlohou 520 m² poteší plaveckým bazénom (63 m²) s výhľadom na kúpeľnú promenádu, modernou vírivkou, saunovým svetom, rozľahlým tepidáriom, soľnou jaskyňou vhodnou aj pre hostí s dýchacími ťažkosťami a bohatou ponukou najrôznejších relaxačných i rehabilitačných procedúr. Vo wellness nájdete aj bar, v ktorom si môžete každý deň od 7:00 do 21:00 hodín relax spríjemniť drinkami.

Nemenej dôležitá je v hoteli tiež gastronómia, v hotelovej reštaurácii vás čakajú vybrané pochúťky.

Tipy na výlet

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy sú stále obľúbenejšie všade na svete, vždy ide o príležitosť ochutnať skutočné miestne potraviny, u ktorých si kvalitou a čerstvosťou môžete byť úplne istí. Navštívte tradičný maďarský trh v Hévíze (každý utorok dopoludnia, štvrtok popoludní a sobotu dopoludnia) a vychutnajte si okrem dobrého jedla aj jeho skvelú atmosféru.

Hévíz Museum Collection

Múzeum v Hévíz (Helytörténeti Gyűjtemény Hévíz) bolo založené v roku 2004. Návštevníci slávnych kúpeľov tak majú možnosť dozvedieť sa viac o ich histórii a spoznať významné osobnosti tejto oblasti. V múzeu nájdete ako stále expozície, tak aj tie dočasné - spravidla sa tu vystavujú diela súčasných umelcov a lokálnych autorov.

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz ****

Rákoczi utca 16-18, Hévíz
Maďarsko

+36 83 900 120

info@bonvital.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 15 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané