Ničím nerušená dovolenka plná relaxu v termálnej vode čaká len na vás. Iba 300 m od kúpeľov Bükfürdő vás privítajú útulné apartmány Relax a Relax Superior. Môžete sa tešiť na vstup do kúpeľov, zľavu v reštaurácii aj vonkajší bazén hneď pri apartmáne. Krásne okolie s množstvom pamiatok vám dovolenku ešte viac spríjemní.

Kúpele Bükfürdo Tip na výlet

Kúpele Bük patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relax. Celodenné vstupné je cca 3 750 HUF.

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m², v bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Miestna voda je vhodná pri rôznych liečbach (poruchy pohybového ústrojenstva, poúrazová terapia, zažívacie ťažkosti, ...).

Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd a tobogán. Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.

Vo Svete sáun nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú aj vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov bazén.

Viac informácií

Ubytovanie v pohodlných apartmánoch 300 m od termálov

Svetoznámu liečivú vodu druhých najväčších termálnych kúpeľov v Maďarsku Bükfürdő si naplno užijete, keď budete bývať len 300 m od nich. Vybrať si môžete apartmán podľa vašich predstáv - bývajte v Relax Apartmáne alebo Relax Superior Apartmáne.

Dom Relax ponúka ubytovanie v apartmánoch s dvomi izbami vybavenými francúzskymi posteľami a TV s viac než 150 svetovými programami. V apartmánoch nechýba plne vybavená kuchynka s chladničkou a kuchynským stolom, pri ktorom si sa môžete pokojne najesť alebo si posedieť pri dobrej káve. K dispozícii vám tiež bude samostatná kúpeľňa a letná terasa s lehátkami, vonkajším posedením s grilom a hojdačkou.

Príjemný pobyt vám zaručí i Apartmán Relax Superior, v ktorom sa pohodlne ubytuje až 10 osôb. Apartmán je vybavený tromi dvojlôžkovými izbami s komfortnými posteľami, všetky izby majú prístup k samostatnej kúpeľni. Útulné posedenie v kruhu priateľov objavíte v obývačke, v konferenčnej miestnosti či na záhrade s grilom.

Každé ráno sa môžete tešiť na raňajky podávané formou bufetu v blízkom hoteli (20 m). K dispozícii vám bude tiež fitnes a sauna. Ak vám nebudú stačiť otváracie hodiny okolitých termálov, neváhajte sa ponoriť do vody v bazéne na záhrade apartmánu, ktorý je dostupný od júna do konca septembra.

Golf na svetovej úrovni aj adrenalín vo výške 17 metrov

Vyskúšajte si, aké je hrať golf na jednom z najlepších ihrísk v širokom okolí. Túto možnosť vám ponúka Birdland Golf & Country Club - jedno z 20 najlepších golfových ihrísk v Európe s rozlohou približne 100 hektárov a 18 jamkami. Ako názov napovedá, pri hre vám budú robiť spoločnosť desiatky rozmanitých druhov vtákov.

Vyznávači adrenalínovej zábavy by mali určite navštíviť lezecké a dobrodružné centrum Kryštálová veža v tvare kryštálu a tromi výškovými úrovňami. Lezecké dráhy s dĺžkou viac než jeden kilometer zabavia rodiny s deťmi aj partie priateľov. Príďte sa pohojdať na obrej hojdačke alebo sa šmyknite takmer 200 m dlhým lanovým sklzom Flying Fox.

Relax Apartman Bükfürdő

Fenyves u. 4., Bükfürdő
Maďarsko

+36 702 412 541

info@szallasbukfurdo.hu

Check in
14:00 - 20:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Kolkáreň
Požičovňa byciklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
3000 m
Vzdialenosť od kúpelov
300 m
Zastávka
1000 m
Aquapark
300 m

Tipy na výlet

Krištáľová veža

Pozoruhodná šplhacia a dobrodružná dráha uspokojí aj tých najnáročnejších výletníkov. Pre všetkých, ktorí túžia po aktívnom trávení času, sa ponúka tento zážitok plný lezenia, hojdačiek, šmýkačiek a ďalších atrakcií. Veža, stojaca v kúpeľnom Büku, je otvorená od apríla do októbra, umožňuje tak využiť pekné počasie na skvelú vonkajšiu zábavu.

Bük

Keď sa povie Bük, zvyčajne sa každému vybavia termálne kúpele. Aj mimo túto hlavnú turistickú atrakciu ide však o mesto priam sálajúce životom. História mesta siaha až do 13. storočia, z čoho plynie prítomnosť mnohých zaujímavých pamiatok a tiež tunajšia príjemná atmosféra. Maďarské špeciality v miestnych reštauráciách sú jej príjemným doplnením.

Park Napsugár

V tomto jedinečnom zábavnom centre si prídu na svoje deti aj dospelí. Zatiaľ čo vy si tu môžete zahrať bowling a dať si do tela vo fitness či na squashi, pre vaše deti je pripravená obrovská herňa plná preliezok, šmýkačiek a ďalších lákadiel. Park Napsugár je teda ideálnym miestom, kam vyraziť s celou rodinou a užiť si deň plný pohybu.