Ničím nerušená dovolenka plná relaxu v termálnej vode čaká len na vás. Iba 300 m od kúpeľov Bükfürdő vás privítajú útulné apartmány Relax a Relax Superior. Môžete sa tešiť na vstup do kúpeľov, zľavu v reštaurácii aj vonkajší bazén hneď pri apartmáne. Krásne okolie s množstvom pamiatok vám dovolenku ešte viac spríjemní.

Kúpele Bükfürdo Tip na výlet

Kúpele Bük patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relax. Celodenné vstupné je cca 3 750 HUF.

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m², v bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Miestna voda je vhodná pri rôznych liečbach (poruchy pohybového ústrojenstva, poúrazová terapia, zažívacie ťažkosti, ...).

Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd a tobogán. Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.

Vo Svete sáun nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú aj vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov bazén.

Viac informácií

Ubytovanie v pohodlných apartmánoch 300 m od termálov

Svetoznámu liečivú vodu druhých najväčších termálnych kúpeľov v Maďarsku Bükfürdő si naplno užijete, keď budete bývať len 300 m od nich. Vybrať si môžete apartmán podľa vašich predstáv - bývajte v Relax Apartmáne alebo Relax Superior Apartmáne.

Dom Relax ponúka ubytovanie v apartmánoch s dvomi izbami vybavenými francúzskymi posteľami a TV s viac než 150 svetovými programami. V apartmánoch nechýba plne vybavená kuchynka s chladničkou a kuchynským stolom, pri ktorom si sa môžete pokojne najesť alebo si posedieť pri dobrej káve. K dispozícii vám tiež bude samostatná kúpeľňa a letná terasa s lehátkami, vonkajším posedením s grilom a hojdačkou.

Príjemný pobyt vám zaručí i Apartmán Relax Superior, v ktorom sa pohodlne ubytuje až 10 osôb. Apartmán je vybavený tromi dvojlôžkovými izbami s komfortnými posteľami, všetky izby majú prístup k samostatnej kúpeľni. Útulné posedenie v kruhu priateľov objavíte v obývačke, v konferenčnej miestnosti či na záhrade s grilom.

Každé ráno sa môžete tešiť na raňajky podávané formou bufetu v blízkom hoteli (20 m). K dispozícii vám bude tiež fitnes a sauna. Ak vám nebudú stačiť otváracie hodiny okolitých termálov, neváhajte sa ponoriť do vody v bazéne na záhrade apartmánu, ktorý je dostupný od júna do konca septembra.

Golf na svetovej úrovni aj adrenalín vo výške 17 metrov

Vyskúšajte si, aké je hrať golf na jednom z najlepších ihrísk v širokom okolí. Túto možnosť vám ponúka Birdland Golf & Country Club - jedno z 20 najlepších golfových ihrísk v Európe s rozlohou približne 100 hektárov a 18 jamkami. Ako názov napovedá, pri hre vám budú robiť spoločnosť desiatky rozmanitých druhov vtákov.

Vyznávači adrenalínovej zábavy by mali určite navštíviť lezecké a dobrodružné centrum Kryštálová veža v tvare kryštálu a tromi výškovými úrovňami. Lezecké dráhy s dĺžkou viac než jeden kilometer zabavia rodiny s deťmi aj partie priateľov. Príďte sa pohojdať na obrej hojdačke alebo sa šmyknite takmer 200 m dlhým lanovým sklzom Flying Fox.

Relax Apartman Bükfürdő

Fenyves u. 4., Bükfürdő
Maďarsko

+36 702 412 541

info@szallasbukfurdo.hu

Check in
14:00 - 20:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,3 km
Zastávka
1 km
Aquapark
0,3 km