Prajete si pokojný pobyt so vstupom do kúpeľov? Zavítajte do Land Plan Hotela *** len 8 km od Györu, čakajú vás raňajky či polpenzia, hotelová sauna a voľná vstupenka do preslávených kúpeľov Rába Quelle. Dieťa do 11,9 rokov má pobyt s vami zdarma.

Pokojné ubytovanie pre rodiny pri kúpeľnom Györi

Land Plan Hotel *** ponúka ubytovanie s príjemnou rodinnou atmosférou v dedinke Töltéstava len 8 km od mesta Györ. Užijete si tak na svojej dovolenke ako pokoj vidieka, tak návštevy kúpeľov a kúpeľných parkov.

Izby sú vybavené moderným nábytkom, klimatizáciou, LCD TV, samostatnou kúpeľňou so sprchou aj fénom a niektoré tiež chladničkou.


Hotel prešiel v roku 2017 renováciou, všetko je teda moderné a ako nové. Poteší vás tiež bezplatná sauna.


Súčasťou hotela je rozľahlá reštaurácia, kde si pochutnáte na raňajkách i ľahkých večeriach. Z jedálneho lístka si kedykoľvek môžete tiež vybrať maďarské a rybie špeciality, pripravené sú ale aj detské jedlá. V reštaurácii sa nachádza detský kútik, kam sa rozutekajú vaše ratolesti.

Tipy na výlet

Xantus János ZOO

Györ je nielen mestom architektúry a termálnych kúpeľov. Ak cestujete s deťmi, určite pri návšteve Györu nevynechajte miestnu Xantus János ZOO plnú domácich aj exotických zvierat. Ide o malú zoologickú záhradu ideálnu pre pokojné rodinné popoludnie, uvidíte dravce, bylinožravce, primáty, vtáctvo aj plazy.

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Westy Hajó

Užite si poriadnu porciu romantiky na brehu jedného z ramien Dunaja a zájdite si na večeru do Westy Hajó - reštaurácie a pizzerie na lodi. Špeciality maďarskej kuchyne, ale aj šaláty, ryby či cestoviny vám ponúkne šikovný lodný kuchársky tím. Gastronomický zážitok vás nevyjde draho, ceny v reštaurácii sú veľmi priaznivé.

Land Plan Hotel ***

Külterület 078/29, Töltéstava
Maďarsko

+36 96 900 490

hotel@landplanhotel.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,08/5
Celkom 12 hodnotení