Prajete si pokojný pobyt so vstupom do kúpeľov? Zavítajte do Land Plan Hotela *** len 8 km od Györu, čakajú vás raňajky či polpenzia, hotelová sauna a voľná vstupenka do preslávených kúpeľov Rába Quelle. Dieťa do 11,9 rokov má pobyt s vami zdarma.

Kúpele Rába Quelle Tip na výlet

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Viac informácií

Pokojné ubytovanie pre rodiny pri kúpeľnom Györi

Land Plan Hotel *** ponúka ubytovanie s príjemnou rodinnou atmosférou v dedinke Töltéstava len 8 km od mesta Györ. Užijete si tak na svojej dovolenke ako pokoj vidieka, tak návštevy kúpeľov a kúpeľných parkov.

Izby sú vybavené moderným nábytkom, klimatizáciou, LCD TV, samostatnou kúpeľňou so sprchou aj fénom a niektoré tiež chladničkou.


Hotel prešiel v roku 2017 renováciou, všetko je teda moderné a ako nové. Poteší vás tiež bezplatná sauna.


Súčasťou hotela je rozľahlá reštaurácia, kde si pochutnáte na raňajkách i ľahkých večeriach. Z jedálneho lístka si kedykoľvek môžete tiež vybrať maďarské a rybie špeciality, pripravené sú ale aj detské jedlá. V reštaurácii sa nachádza detský kútik, kam sa rozutekajú vaše ratolesti.

Land Plan Hotel ***

Külterület 078/29, Töltéstava
Maďarsko

+36 96 900 490

hotel@landplanhotel.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
9,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
11 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
11 km