Šoproň je pre svoje bohaté historické centrum nazývaný aj "baroková perla Maďarska". Spoznajte ho v plnej kráse s ubytovaním v Penzióne Pólus *** len 20 minút chôdze od centra. Čakajú vás tu bohaté kontinentáne raňajky a vstup do termálnych kúpeľov pre dvoch. Na Šoproň budete mať krásne spomienky aj vďaka zľave na motokáry v Sopron Gokart track a zľavám do reštaurácii.

O ubytovaní

Penzión Polus *** sa nachádza v srdci krásneho historickej mesta Šoproň. V centre nájdete množstvo pamiatok vrátane zachovaných stredovekých hradieb či malebného námestí Fő tér (1,5 km) s barokovými domami a morovým stĺpom. Ako na dlani mesto uvidíte z Požiarnej veže, ktorá je symbolom celého mesta. Blízke Neziderské jazero (10 km) je súčasťou Zoznamu UNESCO. Krásy okolitej prírody môžete objavovať na spleti cyklotrás. Za dokonalým odpočinkom sa vydajte do termálnych kúpeľov Balf, ktoré ponúkajú nádherné panoramatické výhľady na okolité Lőverské vrchy či dokonca až na rakúske Alpy. Známe miestne víno Kékfrankos (Modrá frankovka) ochutnáte skoro na každom kroku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Všetky izby disponujú televíziou, chladničkou, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou. Izby v hornom poschodí sú vybavené klimatizáciou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú bohaté kontinentálne raňajky.

Pólus Panzió ***

Pólus Panzió ***

Rákosi út 1. , Sopron
Maďarsko

+36 99 31 15 91

poluspanzio@t-online.hu

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Detské ihrisko
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
4 km
Zástavka
100 m
Aquapark
4 km