Zájdite si na dovolenku do hotela Ködmön **** v malebnom kúpeľnom mestečku Eger. Využite vstup do termálov, leňošte v hotelovej vírivke, skúste aroma terapiu alebo si odpočiňte v saune či parnej kabíne.

O ubytovaní

Hotel Ködmön **** sa nachádza v pokojnej časti historického mesta Eger. Za perfektným odpočinkom sa vydajte do známych termálnych kúpeľov (2 km). Pri prechádzke mestom by ste nemali minúť hrad Jager (2 km) s expozíciou o hradnom väzení, gotický arcibiskupský palác (1 km), egerský minaret (2 km) či uličku Lajos Kossuth (1,5 km) s niekoľkými nádhernými barokovými budovami. Skoro na každom kroku narazíte na vináreň, kde môžete ochutnať výborné miestne víno.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestrannej dvojposteľovej izbe Superior s balkónom. K vášmu pohodliu izby disponujú klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, minibarom, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom, uterákmi a kozmetikou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Ködmön Csárda si ráno vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa tu podávajú servírované večere. Tešiť sa môžete na špeciality maďarskej i medzinárodnej kuchyne.

Kúpele Eger Tip na výlet

Termálne kúpele Eger, založené už v roku 1932, patria medzi najkrajšie mestská kúpalisko v Maďarsku. Nachádzajú sa priamo v centre Egeru, na hranici historického jadra mesta. V krásnom, udržiavanom areáli kúpeľov plnom stromov a zelene s rozlohou 5 hektárov sa rozprestiera 13 rôznych bazénov. Tu môžu hostia využívať benefity jedinečnej radónovej liečivej vody a sírovej termálnej vody po celý rok.

K dispozícii je 13 bazénov:

 • Kamienkový liečebný bazén s radónovou liečivou vodou (kavicsos), ktorý je napájaný vlastným zdrojom. Časť dna bazéna je kamienková, preto nesie tento názov, takže príjemne chladná radónová liečivá voda tu môže tryskať nepretržite.
 • Sezónny termálny bazén so sírnou vodou s teplotou 37 °C, čiastočne zakrytý s niekoľkými zážitkovými prvkami ako masážne fontány a sprchy
 • Detský liečebný bazén, ktorý je napájaný prameňom turecké kúpele, je ideálny pre odpočinok a zotavenie.
 • Liečebný bazén pre dospelých
 • Stály, plytký termálny bazén so sírnou vodou s teplotou 37 °C
 • Polokrytý zážitkový bazén
 • Detský zážitkový bazén so šmykľavkami a hradom
 • Plavecký bazén s 50-metrovými plaveckými dráhami
 • Pool Slides
 • Bazén pre batoľatá (bazénik)
 • Kúpeľný dom I. (Kenes termálvíz)
 • Kúpeľný dom II. (Kenes termálvíz)
 • Odpočinkový bazén s radónovou liečivou vodou

Termálna voda v kúpeľoch Eger je vhodná na liečbu kĺbových ochorení a reumy, chorôb chrbtice, kĺbov, svalov a šliach, určitých druhov gynekologických ťažkostí a mnohých ďalších ochorení.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

O dokonalý relax sa postará wellness centrum, v ktorom nájdete vírivku a fínsku, parnú aj aroma saunu. Deň si môžete spríjemniť tiež masážou.

Hotel Ködmön ****

Szépasszonvölgy , Eger
Maďarsko

+36 36 515 803

info@hotelegerkodmon.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik do 10 kg za poplatok 15 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 900 - 1500 HUF/noc.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,1 km
Zástavka
1,2 km