Termálnu vodu v Bükfürdő si užijete naplno - veď z Penziónu Aurora k nej budete mať cestu dlhú len 550 m. V cene balíčku sa môžete tešiť na kontinentálne raňajky. S požičanými bicyklami naviac môžete vyraziť preskúmať celé okolie.

O ubytovaní

Penzión Aurora sa nachádza v meste Bük iba pár minút chôdze od druhých najväčších maďarských kúpeľov Bükfürdő (500 m). Milovníci športu ocenia tiež blízkosť tenisových kurtov (500 m) a známeho golfového ihriska. Za ďalšími nezabudnuteľnými zážitkami sa vydajte do zábavného parku Napsugár (3,5 km) či do lezeckého areálu Krištáľová veža (2 km). V oblasti je bohato rozvinutá sieť cyklistických chodníkov. Kopce okolo mesta Kőszeg (20 km) ponúkajú ojedinelú príležitosť na zaujímavé výlety.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s veľkou pohodlnou francúzskou posteľou. Izby sú vybavené klimatizáciou, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V rodinnej hotelovej reštaurácii s príjemnou terasou si ráno vychutnáte kontinentálne raňajky. Počas dňa si môžete vyberať pokrmy z jedálneho lístka, na ktorom nájdete tradičné maďarské i medzinárodné špeciality. Veľký dôraz je kladený predovšetkým na čerstvosť a kvalitu surovín. K jedlám si ochutnajte to najlepšie zo širokej ponuky vynikajúcich miestnych vín.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnite v saune.

Aurora Panzió

Rózsa utca 1. , Bükfürdő
Maďarsko

+36 20 294 8430

info@aurora.co.hu

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik do 10 kg za poplatok 6 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,6 km
Zástavka
0,4 km
Aquapark
0,6 km

Tipy na výlet

Kúpele Bükfürdo Tip na výlet

Maďarské kúpele Bükfürdo sa nachádzajú v blízkosti mesta Bük pri hraniciach s Rakúskom a patria k celosvetovo známym kúpeľom. Hoci sú to jedny z najmladších maďarských kúpeľov, sú zároveň aj druhé najväčšie v Maďarsku. Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 hektároch a rozloha bazénov presahuje 5 200 m². V bazénoch vás bude liečiť termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov, nechýba ani saunový svet či priestory pre relaxáciu. Celodenné vstupné pre dospelého začína na 5 000 HUF, ale rozhodne túzo investíciu do vlastného zdravia a obnovy síl nebudete ľutovať.

Čo všetko môžete využiť v kúpeľoch Bükfürdo?

  • Bazénový kúpeľný komplex s viac ako 32 bazénmi s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúdom, tobogánom, detským bazénom s bazénom a atrakciami.
  • Saunový svet s tepidáriom, parnými kúpeľmi, infra a fínskou, aromatickou i vonkajšou saunou s ochladzovacím bazénikom, s vírivkou, s Kneippovou kúpeľom a ďalšími špeciálnymi saunami. Personál navyše pripravuje aj jedinečné saunové seansy
  • Medical wellness so špeciálnymi kúpeľmi, relaxačnými masážami, teplými zábalmi a ošetreniami tela regenerujúcimi pokožku
  • BISTRO 1, vlastnú kúpeľnú reštauráciu s denne aktualizovanými ponukami, sezónne sa meniacou ponukou a la carte a ponukou denných zákuskov
  • Ubytovanie v blízkych hoteloch

V týchto kúpeľoch vám tunajšie pramene pomôžu najmä pri liečbe chorôb tráviaceho traktu (žalúdok, pečeň), gynekologických či metabolických ochorení (cukrovka, dna, obezita), porúch pohybového ústrojenstva (kĺby, chrbtica ), močového ústrojenstva a ďalších.

Viac informácií
Mesto Bük
Mesto Sárvár
Kúpele Sárvár