Termálnu vodu v Bükfürdő si užijete naplno - veď z Penziónu Aurora k nej budete mať cestu dlhú len 550 m. V cene balíčku sa môžete tešiť na kontinentálne raňajky. S požičanými bicyklami naviac môžete vyraziť preskúmať celé okolie.

O ubytovaní

Penzión Aurora sa nachádza v meste Bük iba pár minút chôdze od druhých najväčších maďarských kúpeľov Bükfürdő (500 m). Milovníci športu ocenia tiež blízkosť tenisových kurtov (500 m) a známeho golfového ihriska. Za ďalšími nezabudnuteľnými zážitkami sa vydajte do zábavného parku Napsugár (3,5 km) či do lezeckého areálu Krištáľová veža (2 km). V oblasti je bohato rozvinutá sieť cyklistických chodníkov. Kopce okolo mesta Kőszeg (20 km) ponúkajú ojedinelú príležitosť na zaujímavé výlety.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s veľkou pohodlnou francúzskou posteľou. Izby sú vybavené klimatizáciou, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V rodinnej hotelovej reštaurácii s príjemnou terasou si ráno vychutnáte kontinentálne raňajky. Počas dňa si môžete vyberať pokrmy z jedálneho lístka, na ktorom nájdete tradičné maďarské i medzinárodné špeciality. Veľký dôraz je kladený predovšetkým na čerstvosť a kvalitu surovín. K jedlám si ochutnajte to najlepšie zo širokej ponuky vynikajúcich miestnych vín.

Kúpele Bükfürdo Tip na výlet

Maďarské kúpele Bükfürdo sa nachádzajú v blízkosti mesta Bük pri hraniciach s Rakúskom a patria k celosvetovo známym kúpeľom. Hoci sú to jedny z najmladších maďarských kúpeľov, sú zároveň aj druhé najväčšie v Maďarsku. Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 hektároch a rozloha bazénov presahuje 5 200 m². V bazénoch vás bude liečiť termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov, nechýba ani saunový svet či priestory pre relaxáciu. Celodenné vstupné pre dospelého začína na 5 000 HUF, ale rozhodne túzo investíciu do vlastného zdravia a obnovy síl nebudete ľutovať.

Čo všetko môžete využiť v kúpeľoch Bükfürdo?

  • Bazénový kúpeľný komplex s viac ako 32 bazénmi s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúdom, tobogánom, detským bazénom s bazénom a atrakciami.
  • Saunový svet s tepidáriom, parnými kúpeľmi, infra a fínskou, aromatickou i vonkajšou saunou s ochladzovacím bazénikom, s vírivkou, s Kneippovou kúpeľom a ďalšími špeciálnymi saunami. Personál navyše pripravuje aj jedinečné saunové seansy
  • Medical wellness so špeciálnymi kúpeľmi, relaxačnými masážami, teplými zábalmi a ošetreniami tela regenerujúcimi pokožku
  • BISTRO 1, vlastnú kúpeľnú reštauráciu s denne aktualizovanými ponukami, sezónne sa meniacou ponukou a la carte a ponukou denných zákuskov
  • Ubytovanie v blízkych hoteloch

V týchto kúpeľoch vám tunajšie pramene pomôžu najmä pri liečbe chorôb tráviaceho traktu (žalúdok, pečeň), gynekologických či metabolických ochorení (cukrovka, dna, obezita), porúch pohybového ústrojenstva (kĺby, chrbtica ), močového ústrojenstva a ďalších.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnite v saune.

Aurora Panzió

Rózsa utca 1. , Bükfürdő
Maďarsko

+36 20 294 8430

info@aurora.co.hu

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik do 10 kg za poplatok 6 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,6 km
Zástavka
0,4 km
Aquapark
0,6 km