Túžite po dokonalom relaxe na brehu idylického maďarského jazera Balaton? V luxusnom 4* rezorte Kenese Bay Garden si užijete neobmedzený vstup do wellness s veľkým saunovým svetom, vnútorným bazénom a vírivkami. Nadšení budú aj športovejšie založení hostia. V rezorte sú k dispozícii rôznorodé vonkajšie ihriská a športové aktivity.

Luxusné ubytovanie s vlastnou plážou

Kenese Bay Garden Resort & Conference **** sa nachádza na východnom brehu Balatonu - najväčšieho jazera v strednej Európe, ktorému sa hovorí Magyar tenger čiže Maďarské more. Luxusný rezort v letovisku Balatonkenese je od Budapešti vzdialený len hodinu jazdy autom a okrem prvotriednej lokality, kuchyne a služieb vás očarí vlastným prístupom k jazeru s plážou.

Ubytovaní budete v izbe Standard v útulnom podkroví hlavnej budovy rezortu. K dispozícii vám bude vlastná kúpeľňa a dve oddelené lôžka, z ktorých je možné zostaviť manželskú posteľ. Za príplatok sa môžete ubytovať v priestrannejších nadštandardných izbách. Rezort vychádza v ústrety aj rodinám s deťmi, najmenší hostia sa zabavia na ihrisku, v herni alebo v detskom bazéne.

Vychýrené maďarské vína a ostré jedlá

V reštaurácii s terasou a krásnym výhľadom na jazero vás čakajú nezabudnuteľné gastronomické zážitky. Raňajky si budete môcť vybrať zo studeného i teplého bufetu, večerný bufet ponúkne maďarskú a medzinárodnú kuchyňu. Nezabudnite ochutnať vychýrené víno Šedý mních z neďalekých sopečných strání Badacsony.

Wellness, bazén a športoviská neobmedzene

Pri najväčšom stredoeurópskom jazere je mnoho zaujímavých miest a atrakcií v každom ročnom období. Po návrate z výletu ale nezabudnite využiť neobmedzený vstup do wellness s vírivkami a bohatým saunovým svetom. Okrem súkromnej balatonskej pláže uvítate tiež vnútorný bazén a množstvo športových areálov a aktivít (stolný tenis, minigolf, futbal, streetball, obrý šach, fitness park, telocvičňa). Dopriať si v rezorte môžete tiež rôzne druhy masáží.

Kenese Bay Garden Resort & Conference ****

Parti sétány 51., Balatonkenese
Maďarsko

+36 88 622 100

hotel@kenesebaygarden.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Kolkáreň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdialenosť od jazera
100 m
Zastávka
1,1 km