Relaxujte v centre populárnych kúpeľov Györ s ubytovaním v štýlovom Danubius Hoteli Rába *** patriacom do siete prestížnych hotelov Danubius. Tešte sa na bohaté raňajky alebo polpenziu, celodenný vstup do kúpeľov vzdialených 10 minút chôdze a neobmedzenú saunu.

Kúpele Rába Quelle Tip na výlet

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C a je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje ťažkosti s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov:

  • Zážitkový bazén v tvare valca
  • Zážitkový vonkajší veľký bazén so 68 metrov dlhým toboganom a jaskyňou
  • Zážitkový vonkajší relaxačný bazén
  • Zážitkový bazén s vodným barom
  • Zážitkový bazén s vodopádom, gejzírmi a masážou poležiačky
  • Veľký termálny bazén pre vodnú masáž poležiačky s tryskami masírujúcimi chrbát
  • Termálny bazén so šachovnicou, ktorý lieči a upokojuje
  • Termálny bazén s hviezdami s atmosférou pokojnej noci

Nechýba tu ani saunový svet, ktorého súčasťou je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne, od pondelka do nedele v časoch 09:30 - 18:00 hodín. Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v iné dni svojho pobytu, celodenný vstup vyjde dospelú osobu na 4 100 HUF (cca 11,50 €) a dieťa do 18 rokov na 3 200 HUF (cca 9 €).

Viac informácií

Ubytujte sa iba 10 minút od kúpeľov Györ

Priamo v centre najobľúbenejšieho maďarského kúpeľného mesta Györ nájdete Hotel Rába ***, ktorý vás nadchne štýlovým interiérom, ochotným personálom a perfektnými službami typickými pre všetky hotely prestížnej hotelovej siete Danubius.

Hotel stojí v barokovom centre mesta, blízko všetkých kaviarní a reštaurácií a zároveň len 10 minút chôdze od populárnych kúpeľov. Disponuje komfortne zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha) a fénom. V izbe je k dispozícii TV, telefón, rádio a minibar.

Nechajte sa rozmaznávať gastronómiou i wellness

Súčasťou hotela je Belgická reštaurácia s raňajkovou miestnosťou, v ktorej si každé ráno pochutnáte na bohatom bufete. Ďalej sa môžete tešiť na gastronomický zážitok pri večeri s 3 chodmi.

V hoteli sa nachádza aj kaviareň s reštauráciou, ktorá je zariadená v duchu belgických reštaurácii - môžete tu ochutnať aj pochúťky belgickej kuchyne. Milovníkov piva potom poteší ponuka viac ako 25 druhov vychýrených belgických pív.

V rámci kupónu ďalej môžete relaxovať neobmedzene vo fínskej saune či si telo ponaťahovať vo fitness.

Za príplatok môžete zájsť na masáž alebo do solária, spoznať okolie z konského chrbta, zájsť si na tenis či bowling alebo snáď okúsiť maďarskú kultúru v mnohých pamiatkach, múzeách alebo divadlách. Okolie Dunaja je pre zmenu vhodné na prechádzky a jazdenie na bicykli.

Danubius Hotel Rába ***

Árpád út 34, Győr
Maďarsko

+36 96 889 400

raba.sales@danubiushotels.com

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 6 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1 km
Zastávka
50 m
Aquapark
1 km