Relaxujte v centre populárnych kúpeľov Györ s ubytovaním v štýlovom Danubius Hoteli Rába *** patriacom do siete prestížnych hotelov Danubius. Tešte sa na bohaté raňajky alebo polpenziu, celodenný vstup do kúpeľov vzdialených 10 minút chôdze a neobmedzenú saunu.

O ubytovaní

Danubius Hotel Rába *** sa nachádza priamo v srdci najobľúbenejšieho maďarského kúpeľného mesta Györ. Historické centrum ponúka úchvatnú atmosféru s mnohými barokovými pamiatkami a známymi farmárskymi trhmi. Nájdete tu tiež jedinečné kúpele a aquapark Rába Quelle umiestnené na sútoku riek Mosoni-Dunaj a Rába. Blízke Pannonhalmské arciopátstvo (25 km), ktoré je na Zozname dedičstva UNESCO, je jednou z najstarších maďarských pamiatok a disponuje záhradou s mnohými druhmi vzácnych kvetov. Nádhernú prírodu chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (30 km) môžete objavovať pri výletoch pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, káblovou televíziou, WiFi pripojením, telefónom, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom a županmi.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je belgická pivnica s jedinečnou atmosférou. Pripravujú sa tu pokrmy maďarskej i medzinárodnej kuchyne, ku ktorým si môžete dať vynikajúce belgické pivá či miestne vína. Šéfkuchár kladie dôraz na sezónnosť a kreatívne poňatie jedál. Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa servírujú večere výberom z menu.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete vo fínskej či infrasaune. Dopriať si môžete aj masáž. Ďalej ku k dispozícii fitness centrum a solárium.

Danubius Hotel Rába ***

Árpád út 34 , Győr
Maďarsko

+36 96 889 400

raba.sales@danubiushotels.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 2 000 HUF/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zástavka
50 m
Aquapark
1 km