Potrebujete sa uvoľniť? Zájdite si do kúpeľov Demjén a využite neobmedzený vstup do termálneho wellness v Barrico Thermal Hoteli. Ubytovaní budete v elegantnej izbe Comfort, čaká vás polpenzia a bazény, sauny i soľná miestnosť. K miestnym kúpeľom je to len 800 metrov. Blízko to budete mať aj do Egeru.

O ubytovaní

Barrico Thermal Hotel **** sa skladá z dvoch budov v zrubovom štýle a nachádza sa v maďarskom mestečku Demjén. Z hotela je to pár minút chôdze k novému kúpeľnému komplexu Cascade (1 km), kde okrem vnútorných liečebných kúpeľov a aquaparku nájdete aj najväčšie jaskynné kúpele Európy s vodnou plochou 1500 m². Jedinečný pohľad na vás čaká v neďalekom Egerszalóku (3 km), kde liečivá termálna voda vytvorila v stráni unikátne terasovité útvary s jazierkami. Za historickými pamiatkami sa vyberte do neďalekého Egeru (9 km), kde môžete navštíviť napríklad staroveký hrad alebo hvezdáreň. Vynikajúcemiestne víno je možné ochutnať v mnohých vínnych pivniciach.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Comfort. Tieto izby sa nachádzajú v rovnakej budove ako kúpele a reštaurácie, a sú vybavené klimatizáciou, LED televízorom, telefónom, WiFi pripojením, minibarom, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom. Do izby možno umiestniť jednu prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii ponúkajú bohatý výber pokrmov maďarskej i medzinárodnej kuchyne vrátane jedál pre vegánov, vegetariánov aj detských hostí. Podávajú sa tu raňajky a večere formou bufetu. K dispozícii je tiež šalátový bar. Ak vás cez deň prepadne hlad či chuť, radi vám pripravia niektorú zo špecialít z jedálneho lístka. V nápojovom menu nechýba široký výber miestnych páleniek a vín.

Kde budete relaxovať?

Hotel sa pýši wellness centrom s vlastným termálnym prameňom. Liečivá voda s teplotou 34 - 38 °C napomáha liečiť ochorenia pohybového aparátu, má preventívne účinky na mnoho zdravotných ťažkostí, uvoľňuje svaly a posilňuje imunitu. Užite si dokonalý relax vo vnútornom i vonkajšom bazéne, fínskej saune, soľnej miestnosti a odpočinkovéj zóne.

Cestujete s deťmi?

Na malých hostí čaká veľa hier a zábavy v detskom bazéniku a na ihrisku.

Niečo naviac

Hotel je postavený z prírodných materiálov v štýle zrubu. Ideálna vlhkosť a príjemná vôňa dreva dotvára relaxačnú atmosféru k dokonalosti.

Barrico Thermal Hotel ****

Tölgyfa u. 5, Demjén
Maďarsko

+36 36 796 266

info@barricohotel.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
2,4 km
Zástavka
1 km
Aquapark
3 km