Zdravotný pobyt so všetkým, čo k tomu patrí! Luxusný štvorhviezdičkový Szépia Bio & Art Hotel v centre rozprávkovej oblasti Zsámbék kúsok od Budapešti si potrpia na zdravý životný štýl a zdravú výživu. Vidieť to môžete nielen na ich menu, ale aj na množstve wellness a fitness aktivít, ktoré pri pobyte môžete podstúpiť. Relaxujte neobmedzene v rozsiahlom hotelovom wellness, dajte si do tela v modernej posilňovni, alebo si s priateľmi či deťmi zahrajte bowling, squash alebo futbal. Potom sa posilnite niektorým zo skvelých pokrmov v rámci polpenzie. Deti do 6 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Hotel Szépia Bio & Art **** je krásny, luxusný wellness hotel v mestečku Zsámbék, len 30 km od Budapešti. Hotel sa zameriava na zdravý životný štýl, preto sa vyznačuje širokou ponukou biopotravín a nápojov, prírodnej kozmetiky a exkluzívneho wellness zariadenia. Zároveň si tu ale potrpia aj na umenie, preto sú priestory hotela vkusne, umelecky vyzdobené.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 18 klimatizovaných dvojlôžkových izieb typu Standard, kde nájdete LCD TV, WiFi pripojenie, telefón, trezor, minibar a vlastnú kúpeľňu so vstavanou sprchou, hygienickou a kozmetickou sadou a fénom. Za príplatok je možnosť sa nechať ubytovať v pokoji lepšieho typu.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia si naozaj potrpí na vysokej kvalite podávaných jedál, preto sa tešte na gastronomické zážitky, ktoré navyše len prospejú vášmu zdraviu a figúre.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness je naozaj bohaté. Zahŕňa vnútorný i vonkajší bazén, saunu, parnú kabínu a infračervenú kabínu, rozmaznávať sa necháte pri masážach či kozmetických službách. Môžete si tu aj zacvičiť v modernej posilňovni, alebo si s partnerom či deťmi zahrať v hotelových halách squash, bowling, tenis a futbal.

Cestujete s deťmi?

Súčasťou hotela je vybavené detské ihrisko.

Niečo naviac

Na obchodné účely nájdu v hoteli hostia dve konferenčné sály.

Szépia Bio & Art Hotel ****

Nyárfás utca 2. , Zsámbék
Maďarsko

+36 23 919 100

info@szepiahotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 5 000 HUF/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene tiež pre elektromobily

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,7 km
Vzdialenosť od mora
9,6 km
Zástavka
0,7 km
Aquapark
30 km

Tipy na výlet

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy i sveta, v ktorom je navyše v ako jedinom veľkomeste na svete viac ako stovka termálnych prameňov a studní. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác (nazývaný tiež Budínsky hrad), budova parlamentu, Margitin ostrov (Margit-sziget) či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, slávnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám. Spomínaný Budínsky hrad sa nachádza pozdĺž brehu Dunaja, ktorý Budapešťou preteká, a je spoločne s Andrássyho triedou zapísaný na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo by ste v Budapešti rozhodne nemali vynechať?

  • Výstup k Matejovmu chrámu s vežou Rybárskej bašty a s nádherným výhľadom na mesto
  • Prehliadku majestátnej budovy parlamentu a jeho okolia
  • Prechádzku na Margitin ostrov uprostred Dunaja, ktorý je jedným veľkým, udržiavaným parkom
  • Preskúmanie jednej z najvýznamnejších ulíc Budapešti, Váci utca, ktorá je ukážkou meniacich sa architektonických štýlov 19. a 20. storočia
  • Návštevu niektorých z budapeštianskych kúpeľov, napríklad termálnych kúpeľov Széchenyi, kde sa lieči reumatizmus, poruchy pohybového, dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva, artritída a neuritída a ďalšie
Viac informácií
Budova Parlamentu
Kúpele Széchenyi
Arborétum Agostyáni