Vydajte sa spoznať maďarskú metropolu a užite si ubytovanie neďaleko centra. Expo Congress Hotel **** ponúka komfortné izby, welcome drink, raňajky formou bufetu, zľavu do reštaurácie a neobmedzený vstup do fitness centra.

Overené Travelkingom

“Hotel na mňa pôsobil veľmi elegantným dojmom. Ako plus by som určite uviedol moderne zariadené a priestranné izby, príjemný a profesionálny personál a absolútne božskú kuchyňu. Hotel má naozaj skvelý pomer ceny a kvality.”

Jan Přichystal - Vedúci zákazníckej podpory

O ubytovaní

Expo Congress Hotel **** sa nachádza v blízkosti centra Budapešti a iba pár krokov od výstaviska Hungexpo. Vďaka svojej výške 50 m ponúka nádherné panoramatické výhľady na maďarskú metropolu. Popri najznámejších pamiatkach ako Budínsky hrad, Rybárska bašta a budova parlamentu (9 km) je tu mnoho ďalších miest, ktoré rozhodne stojí za to vidieť. V neďalekom parku Városliget (4 km) nájdete hrad Vajdahunyad a zoo s botanickou záhradou. Vynechať by ste nemali ani obľúbené budapeštianske termálne kúpele Széchenyi (5 km) či Gellértove kúpele (7 km). Do štvrti okolo Budínskeho hradu a k malebným brehom Dunaja (6 km) sa vyberte za pamiatkami UNESCO.

Kde budete spať?

Zaslúžený odpočinok si doprajete v komfortne zariadenej dvojlôžkovej izbe. Vo vybavení izby nechýba klimatizácia, televízia, WiFi pripojenie, minibar a vlastná kúpeľňa. Na vyžiadanie je možné tiež zapožičať toaletné potreby, župan, papuče a deku navyše.

Na čom si pochutnáte?

V prízemí hotela sa nachádza reštaurácia Expo Brasserie s pestrou ponukou tradičnej maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Po celý deň si potom môžete vyberať pokrmy à la carte. V Sky bare umiestnenom v 12. poschodí si užijete obľúbený nápoj či ľahké občerstvenie s nádhernými panoramatickými výhľadmi na celé mesto.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete vo fínskej saune. Aktívni jedinci zase ocenia fitness centrum.

Expo Congress Hotel ****

Expo tér 2. , Budapest
Maďarsko

36 20/776-2253

reservation@mellowmoodhotels.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 30 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
11 km
Zástavka
1,4 km