Hajdúszoboszló je kúpeľné mesto v Maďarsku, kde si môžete užiť svoju dovolenku v Aqua Blue Hoteli s neobmedzeným wellness s bazénmi a tiež chutnú polpenziou po celú dobu. K termálnym kúpeľom to budete mať len pár minút.

O ubytovaní

Pohodlie aj miesto na relaxáciu nájdete v Aqua Blue Hoteli *** v maďarskom kúpeľnom meste Hajdúszoboszló. Len 300 metrov od hotela sa nachádza Kúpeľný komplex Hungarospa, kam sa oplatí vyraziť za liečivou vodou Hneď za mestom začína nádherný národný park Hortobágy (10 km), ktorý je zapísaný na Zozname pamiatok UNESCO. Historické pamiatky, múzeá a zoologickú záhradu nájdete v blízkom Debrecíne (18 km).

Kde budete spať?

Hotel disponuje 39 dvojlôžkovými izbami s TV, klimatizáciou, posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Za príplatok je možné ubytovanie aj v apartmáne, ktorý má samostatnú spálňu a obývaciu izbu s kuchynským kútom, alebo v apartmáne Deluxe s dvomi spálňami, obývacou izbou a vybavenou kuchyňou.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia sa zameriava na maďarskú kuchyňu, tunajšie dobroty ochutnáte na raňajkách formou bufetu a večerách formou menu. Gastronomický zážitok budú sprevádzať elegantné interiéry.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness poteší každého od detí po seniorov. Nájdete tu zážitkový bazén aj kúpeľný bazén s teplou vodou. Na leňošenie pozýva letná terasa.

Aqua Blue Hotel

Daru zug 2. , Hajdúszoboszló
Maďarsko

+36 20 354 1100

info@aquabluehotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 4 000 HUF/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zadarmo na vonkajšom parkovisku alebo 1 000 HUF/noc na uzavretom parkovisku

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,6 km
Zástavka
50 m

Tipy na výlet

Kúpele Hungarospa Tip na výlet

Kúpeľný komplex Hungarospa ponúka svojim hosťom nezabudnuteľné zážitky počas celého roka. Aquapark má rozlohu viac ako 30 ha. Nájdete tu prepojené komplexy kúpeľov s bazénmi s termálnou vodou, aquapark a Aquapalace. Tunajšia alkalická hydrogenuhličitanová voda obsahuje veľké množstvo soli, sódy, jódu a viac ako dvadsať ďalších rozpustených minerálnych látok, a je tak vhodná na liečenie ťažkostí pohybového a dýchacieho ústrojenstva, pri problémoch so zažívacím ústrojenstvom, liečbe gynekologických ťažkostí a kožných chorôb. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu cca 1 800 HUF/osoba (cca 6 €).

Viac informácií
Mesto Hajdúszoboszló
Mesto Debrecen
Agora Science Centrum