Že ste o maďarskom kúpeľnom meste Zalakaros ešte nepočuli? Chyba! Ide síce o najmenšie mesto Maďarska, ale o to krajšie a útulnejší kúpele tu nájdete. Užite si pobyt v Boni Családi Wellness Hoteli *** s neobmedzeným wellness, bazénom, množstvom rôznorodých športových i spoločenských aktivít a terasou s grilom a pri tom nasávajte liečivú, pohodovú atmosféru kúpeľov.

O ubytovaní

Boni Családi Wellness Hotel *** v maďarskom Zalakarose sa nachádza priamo v centre tohto kúpeľného mestečka, len 350 m od termálnych kúpeľov, napriek tomu stále v obklopení miestnych reštaurácií, atrakcií, zelene a pokoja. Ak vás láka spoznávať okolie aj inak, než tu len relaxovať v liečivej vode, vydajte sa na kopec Zala, k Malému Balatonu alebo do niektorého z múzeí.

Kde budete spať?

Vo všetkých izbách sa dočkáte LCD TV, minibaru, trezoru, chladničky, pracovného stola, vlastnej kúpeľne so sprchou alebo vaňou a veľkého balkóna alebo terasy, odkiaľ budete mať krásny výhľad na hotelový bazén či záhradu. Je tu tiež možné umiestniť prístelku a niektoré z izieb sú klimatizované.

Na čom si pochutnáte?

Útulná hotelová reštaurácia s terasou na grilovanie, bufetom, kaviarňou a barom podáva chutné jedlá a nápoje, ktoré potešia vaše chuťové poháriky každý deň.

Kde budete relaxovať?

Priamo v hoteli sa nachádza wellness so zážitkovým bazénom, fínskou saunou, soľnou komorou a možnosťou masáže. Pred hotelom sa zase nachádza záhrada s vonkajším bazénom a opaľovacou zónou.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je tu k dispozícii detské ihrisko a detský kútik.

Niečo naviac

Zahrajte si tu basketbal, stolný tenis, biliard alebo rozpáľte gril a niečo dobré si pripravte na ňom.

Boni Családi Wellness Hotel ***

Üdülő sor 1. , Zalakaros
Maďarsko

+36 303 487 285

info@bonihotel.hu

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 1 995 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 400 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zástavka
1,1 km
Aquapark
0,4 km

Tipy na výlet

Mesto Zalakaros Tip na výlet

Len 30 km od známeho Balatonu objavíte nevídaný kraj rozsiahlych viníc, ovocných sadov a hlavne vzácnej termálnej vody s liečivými účinkami. Jej silu príďte okúsiť do najmenšieho maďarského mesta - Zalakaros, ktoré v sebe ukrýva prekvapivo veľa možností vodnej zábavy:

Čo nevynechať v meste Zalakaros?

  • oddych a relax v Krytých kúpeľoch so saunovým svetom
  • ozdravné procedúry v Liečebnom centre s celoročnou prevádzkou, kde pozitívny vplyv vody pocítite najmä na pohybové ústrojenstvo, gynekologické potiaže či na kožu.
  • termálne Letné kúpalisko Gránits atrakciami pre deti aj dospelých
  • Aquapark s množstvom toboganov, šmýkačiek a ďalších vodných atrakcií
Keszthely
Termálne jazero Hévíz
Mesto Hévíz