Užite si luxusný pobyt v Thermal Hoteli Visegrád ****superior s vlastným wellness centrom a termálnymi kúpeľmi s množstvom bazénov, sáun, vírivkou a ďalšími lákadlami. V cene je tiež chutná polpenzia, animačný a športový program pre deti i dospelých, zapožičanie županu a vstup do fitness. Dieťa do 6 rokov má pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Thermal Hotel Visegrád ****superior je prepychové ubytovanie v malebnej oblasti Dunaja v pokojnom prostredí a tesnej blízkosti lesoparku Pilis, ktorý je ako stvorený ku krásnym prechádzkam. Pokiaľ holdujete golfu, iste vás poteší blízkosť minigolfového ihriska (cca 7 km). Ak vám nádherné wellness centrum v hoteli nebude stačiť, vydajte sa necelých 18 km na Termálne kúpalisko Vadas do Štúrova alebo 26 km k jazeru Omszki-tó.

Kde budete spať?

Ubytovanie budete v luxusne zariadených izbách s nádherným výhľadom do okolitej prírody. Každá izba je vybavená satelitnou TV, trezorom, minibarom, klimatizáciou, balkónom a vlastnou kúpeľňou s WC, sprchou, fénom a županom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa môžete tešiť na bohatú polpenziu a rôzne špeciality šéfkuchára, ktorý varí pokrmy z kvalitných a čerstvých surovín. Na vyžiadanie je možné pripraviť aj pokrmy pre hostí so špeciálnymi požiadavkami a pre deti.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness je bohaté. Užite si vírivku, fínsku, infra či parnú saunu s tepidáriom, vnútorný, vonkajší, detský a termálny bazén a mnoho ďalšieho. K dispozícii sú tiež masáže a ďalšie procedúry.

Cestujete s deťmi?

V hoteli nájdete aj detské ihrisko a detský kútik.

Thermal Hotel Visegrád ****superior

Lepence völgy 2. , Visegrád
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00
Check Out
11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik do 15 kg za poplatok 5 000 HUF/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Ostrihom Tip na výlet

Mesto na hraniciach Maďarska a Slovenska zaujme nielen svojou výhodnou polohou, známou bazilikou a mostom spájajúcim Ostrihom a Štúrovo, ale aj historickou štvrťou Vodné mesto, častým usporadúvaním najrôznejších trhov a kultúrnych podujatí a krásnymi výhľadmi otvárajúcimi sa cez Dunaj. Ostrihom bol tiež kedysi hlavným mestom Uhorského kráľovstva.

Ostrihomská bazilika
Vodné mesto
Kúpele Császár