Ubytovanie v hoteli zo svetoznámej siete Park Inn, vynikajúca polpenzia a neobmedzený vstup do termálnych kúpeľov s množstvom atrakcií, s ktorými je hotel priamo prepojený, tak vyzerá luxusná dovolenka. Dve deti do 6 rokov majú pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros **** sa nachádza priamo v srdci kúpeľného mestečka Zalakaros. Známe kúpele s aquaparkom Zalakaros sú s hotelom priamo prepojené, a tak stačí za dokonalým relaxom prejsť iba pár krokov. Okolie ponúka veľa možností na výlety. Vydajte sa k brehom jazera Balaton (33 km) či do slávneho kúpeľného mesta Keszthely (40 km). Objaviť môžete tiež malebný Hévíz (30 km) s najväčším biologicky aktívnym termálnym jazerom na svete. Na výlet pešo alebo na bicykli sa môžete po značených trasách vydať rovno od hotela, napríklad ku zrúcanine hradu v mestečku Zalavár (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s rozlohou 26 m². Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom, WiFi pripojením, trezorom, rýchlovarnou kanvicou, fénom, žehličkou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Užite si autentické maďarská jedlá, miestne špeciality i medzinárodnú kuchyňu v priestrannej, svetlej a útulnej reštaurácii s dvoma terasami. Reštaurácia ponúka stravovanie formou bufetu a to buď v rámci polpenzie či all inclusive. Pre najmenších hostí je pripravené špeciálne detské menu. Ochotný personál vám vyjde v ústrety aj v prípade špeciálnych požiadaviek. Ľahké občerstvenie alebo osviežujúci nápoj vám radi pripravia v niektorom z barov či kaviarní.

Kde budete relaxovať?

Hotel je priamo prepojený so slávnym kúpeľným areálom Zalakaros, ktorého súčasťou je aj moderný aquapark. Nájdete tu letné termálne kúpalisko, kryté kúpele a vonkajšie aj vnútorné liečebné centrum. Celkovo sa tu nachádza 25 bazénov s rôznou teplotou liečivej vody. Samozrejmosťou je saunový svet s odpočivárňou. Dopriať si môžete niektorú zo širokej ponuky masáží či kozmetických procedúr. Ak vás počas zábavy či relaxácie prepadne hlad a smäd, môžete ich zahnať v niektorej z reštaurácií, barov či kaviarní. V kúpeľoch sa používa liečivá a termálna voda z viacerých prameňov s rôznymi teplotami. Zloženie termálnej vody v kúpeľoch Zalakaros je v Európe unikátne vďaka rozmanitosti a množstve minerálnych látok a stopových prvkov. Medzi jej účinky patrí zlepšenie fungovania krvného obehu, zmiernenie bolesti svalov a problémov pohybového ústrojenstva, zlepšenie stavu kĺbov a ďalšie. Súčasťou hotela je aj fitness centrum.

Cestujete s deťmi?

Počas pobytu si malí hostia užijú zábavu v detskom svete, ktorý je súčasťou kúpeľov. Pre väčšie deti je tu toboganový park. Ďalej je k dispozícii detská herňa.

Niečo naviac

V roku 2019 prešli priestory kúpeľov rekonštrukciou. Môžete sa tešiť na renovované termálne bazény, pohodlné relaxačné zóny, slnečnú terasu a úplne nový bazén so slanou vodu.

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa ****

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa ****

Üdülő sor 1. , Zalakaros
Maďarsko

+36 93 920 103

info.zalakaros@parkinn.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 13 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 7 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Detský kútik
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,5 km

Tipy na výlet

Malý Balaton

Malý BalatonTip na výlet

Ak túžite vidieť pravú oázu pokoja, rozhodne navštívte Malý Balaton. Oblasť leží len 15 km od Balatonu, a tak sa k nej môžete vydať na bicykli. Veľká časť močiara je prístupná len so sprievodcom, ale napríklad ostrov Kányavár môžete navštíviť aj sami. Vedie k nemu netypický drevený most a ak sa vydáte smerom na juh, určite navštívte drevenú rozhľadňu na pozorovanie vtáctva. V zachránených bažinách dnes hniezdia desiatky tisíc vtákov, čím sa oblasť stala významnou ornitologickou lokalitou. Obýva ju najväčšia kolónia kormoránov v Maďarsku, volavky, divé husi či potápky. Vďaka svojej vzácnej faune a flóre je Malý Balaton súčasťou Národného parku Balatonská vrchovina.

Viac informácií
Keszthely
Keszthely
Termálne jazero Hévíz
Termálne jazero Hévíz
Mesto Hévíz
Mesto Hévíz