Chcete si užiť netradičné pobyt v Budapešti? Vyskúšajte Grand Jules Boat Hotel ***, ktorý kotví v prístave priamo v centre maďarskej metropoly. Ubytovaní budete v štýlovej kajute a čakajú vás aj raňajky formou bufetu priamo na lodi. Okrem toho sa tešte na šampanské či bonboniéru a možnosť neskorého check outu.

O ubytovaní

Grand Jules Boat Hotel *** ponúka netradičné ubytovanie na hladine rieky Dunaj priamo v srdci Budapešti. Najznámejšie pamiatky maďarskej metropoly budete mať z hotela ľahko na dosah. Vydajte sa príjemnou prechádzkou pozdĺž rieky k Budínskému hradu, Rybárskej bašte (2,5 km) či k ikonickej budove parlamentu (2 km). Štvrť v okolí hradu a malebné brehy Dunaja plné kaviarní, múzeí a galérií sú na Zozname UNESCO. Za odpočinkom sa vyberte do niektorých z vychýrených miestnych termálov, ako sú napríklad termálne kúpele Király (700 m) alebo Szent Lukács (900 m). Skvelé možnosti vyžitia ponúka aj neďaleký Margarétin ostrov (700 m). Nájdete tu napríklad nádherný park, dúhovú fontánu, kúpele, malinkú zoologickú záhradu, secesnú vodárenskú vežu alebo pamätník ku 100. výročie zjednotenia Budapešti z roku 1973.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe (kajute) s výhľadom na Margitin most a nádhernú budovu maďarského parlamentu. O vaše pohodlie sa postará v lete klimatizácia, v zime kúrenie, celoročne potom WiFi pripojenie a televízie. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Každý deň pobytu zahájite bohatými raňajkami vo forme bufetu. V ponuke nájdete špeciality tradičnej maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Nechýbajú ani pokrmy pre vegetariánov a osoby s bezlepkovou či bezlaktózovou diétou.

Grand Jules Boat Hotel ***

Grand Jules Boat Hotel ***

Angelo Rotta rkp. , Budapest
Maďarsko

+36 70 389 4205

frontoffice@grandjules.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie na verejnom parkovisku zadarmo alebo za poplatok

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,8 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
15 km

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy i sveta, v ktorom je navyše v ako jedinom veľkomeste na svete viac ako stovka termálnych prameňov a studní. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác (nazývaný tiež Budínsky hrad), budova parlamentu, Margitin ostrov (Margit-sziget) či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, slávnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám. Spomínaný Budínsky hrad sa nachádza pozdĺž brehu Dunaja, ktorý Budapešťou preteká, a je spoločne s Andrássyho triedou zapísaný na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo by ste v Budapešti rozhodne nemali vynechať?

  • Výstup k Matejovmu chrámu s vežou Rybárskej bašty a s nádherným výhľadom na mesto
  • Prehliadku majestátnej budovy parlamentu a jeho okolia
  • Prechádzku na Margitin ostrov uprostred Dunaja, ktorý je jedným veľkým, udržiavaným parkom
  • Preskúmanie jednej z najvýznamnejších ulíc Budapešti, Váci utca, ktorá je ukážkou meniacich sa architektonických štýlov 19. a 20. storočia
  • Návštevu niektorých z budapeštianskych kúpeľov, napríklad termálnych kúpeľov Széchenyi, kde sa lieči reumatizmus, poruchy pohybového, dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva, artritída a neuritída a ďalšie
Viac informácií
Budova parlamentu
Budova parlamentu
Rybárska bašta
Rybárska bašta
Kúpele Király
Kúpele Király