Užite si pobyt v maďarskom Ostrihome v jeho historickej štvrti, len neďaleko baziliky či rieky v Szent Adalbert Hoteli Szent György Ház ***. Okrem raňajok vás čaká parádna trojchodová večera v reštaurácii. Najviac vás však určite nadchne vstupenka do termálnych kúpeľov Aquasziget, ktoré majú celkovú rozlohu 15 000 m² a nájdete tu 10 bazénov (2 000 m²). Dlhého cestovania sa báť nemusíte - Ostrihom leží sotva 2 km od hraníc so Slovenskom!

O ubytovaní

Hotel Adalbert *** Szent György Ház nájdete v historickej štvrti Ostrihomu, hneď vedľa krásnej baziliky. Je súčasťou centra Szent Adalbert Központ. Len neďaleko sa nachádza termálne kúpalisko Vadas Štúrovo (1,3 km), historický Zámok Belá (10,9 km) či Ski areál Visegrád (25 km). Do hlavného mesta Maďarska, Budapešti, to odtiaľto budete mať 40 km.

Kde budete spať?

Všetky izby sú vybavené satelitnou TV, minibarom, vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom a výhľadom do záhrady.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii, ktorá funguje na báze samoobsluhy, si užijete vynikajúce jedlá z čerstvých ingrediencií a skvelých chutí. Len 100 m od hotela sa však nachádza skvelá reštaurácia Prímás Pince, kde nič nechýba - ani obsluha a luxus.

Hotel Adalbert Szent György Ház ***

Hotel Adalbert Szent György Ház ***

Szent István Tér 10. , Esztergom
Maďarsko

+36 33 541 972

info@hoteladalbert.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 3 500 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
1,3 km
Zástavka
0,4 km
Aquapark
1,3 km
Zjazdovka
25 km

Tipy na výlet

Termálne a zážitkové kúpele Aquasziget

Termálne a zážitkové kúpele AquaszigetTip na výlet

Priamo v strede mesta Ostrihom, kúsok od Mosta Márie Valérie aj ostrihomského hradu, môžete navštíviť jeden z najnovších a najmodernejších kúpeľných komplexov v Maďarsku. Sú ním Termálne a zážitkové kúpele Aquasziget, ktoré ponúkajú nespočetné možnosti relaxu aj zábavy pre celú rodinu. V komplexe nájdete 10 vnútorných aj vonkajších bazénov, medzi ktorými nechýba relaxačný bazén s masážnymi tryskami, plavecký bazén, detský či bazén s vlnobitím. V letnej sezóne je v prevádzke tiež vonkajšie letné kúpalisko s detským ihriskom aj ihriskom na plážový volejbal. Deti a milovníkov adrenalínu tu nadchnú tobogany - ten najdlhší meria 60 m a je vybavený zvukovými a svetelnými efektami. Ak ale dáte skôr prednosť relaxu, zavítajte do wellness centra s orientálnou relaxačnou zónou a saunovým svetom so 4 saunami. Najobľúbenejšia z nich je „ružová sauna“ - ide o kombináciu sauny a parného kúpeľa, kde budete oddychovať vo vôni éterických olejov.

Otváracia doba:

  • Každý deň: 9:00 - 20:00 hodín

Vstupné:

  • Dospelí: 3 600 HUF/celodenný lístok
  • Deti, študenti a seniori: 1 700 HUF
  • Kombinovaný vstup do kúpeľov aj wellness: 4 400 HUF/osoba
Viac informácií
Ostrihom
Ostrihom
Ostrihomská bazilika
Ostrihomská bazilika
Budapešť
Budapešť