Užite si pobyt v Penzióne Wolf vo dvojici alebo aj s celou rodinou. Tešte sa na vynikajúce raňajky formou bufetu, pre deti je pripravené detské ihrisko a v cene je aj celodenná vstupenka na celý deň do populárnych kúpeľov Sárvár.

O ubytovaní

Wolf Panzió nájdete v centre krásneho historického mesta Sárvár vo vzdialenosti iba 700 m od vychýrených termálnych kúpeľov.

Počas pobytu v Sárvári nezabudnite navštíviť hlavnú dominantu mesta - starobylý Nádasdyov hrad (600 m). K príjemným prechádzkam a plavbám na člnoch láka jazero Csónakázó (2 km). Ďalej sa v Sárvári nachádza chránený prírodný park - arborétum (1,2 km), v ktorom je možné vidieť viac ako 350 druhov stromov a kríkov, medzi nimi aj niekoľko sto rokov staré platany. Obľúbeným cieľom turistov sú neďaleké kúpeľné mestá Celldömölk (23 km) alebo Szombathely (30 km) s mnohými pamiatkami.

Kde budete spať?

Čakajú na vás pohodlné dvojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou. K vybaveniu izby patrí satelitná TV a WiFi pripojenie, chladnička, trezor a telefón.

Na čom si pochutnáte?

Reštaurácia priamo v penzióne vás nadchne príjemnou rodinnou atmosférou a skvelým jedlom. Každé ráno pobytu si pochutnáte na bufetových raňajkách. V priebehu dňa je potom možné zahnať hlad či chuť dobrotami z jedálneho lístka. Môžete sa tešiť na pochúťky medzinárodnej kuchyne i tradičné maďarské špeciality, ako je guláš podávaný so zemiakovými knedličkami „dödölle“ alebo výborné a sladučké maďarské palacinky.

Cestujete s deťmi?

Zatiaľ čo si v miestnej reštaurácii budete pochutnávať na špecialitách alebo usrkávať koktaily v priľahlej kaviarni, vaše ratolesti sa zabavia na detskom ihrisku.

Wolf Panzió

Wolf Panzió

Rákóczi utca 11 , Sárvár
Maďarsko

+36 30 946 4550

info@wolfhotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 3 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,8 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
0,8 km

Tipy na výlet

Kúpele Sárvár

Kúpele SárvárTip na výlet

Maďarské kúpeľné mesto Sárvár je ďalšie krásne mestečko s kúpeľmi, ktoré sú naozaj na úrovni. Schádzajú sa sem ľudia z celej Európy, a to najmä za dvomi druhmi tunajšej liečivej vody. V okolí Sárváru totiž vyvierajú dva pramene liečivej vody: prvý z hĺbky 1 200 metrov s teplotou 43 °C a druhý z hĺbky 2 000 metrov s teplotou 83 °C s vysokým obsahom soli. V kúpeľoch Sárvár si užijú všetky vekové skupiny. Budova s rozlohou 5 000 m² so stredomorskou atmosférou ponúka mnoho vyžitia ako pre seniorov, ktorí využijú najmä liečebné časti kúpeľov, tak aj pre páry či rodiny s deťmi, ktoré zas ocenia relax i zábavu v zážitkovej časti.

Bazény v liečebnej časti kúpeľov:

 • vonkajší zážitkový bazén (32 –⁠ 33 °C)
 • vnútorný zážitkový bazén (32 –⁠ 34 °C)
 • vnútorný zážitkový bazén s liečivou vodou (34 – 36 °C)
 • vnútorný liečebný bazén (36 –⁠ 38 °C)
 • vonkajší liečebný bazén (36 °C)

Bazény a ďalšie priestory v zážitkovej časti:

 • bazén s umelými vlnami (detský zážitkový bazén so šmykľavkami a hračkami pre najmenších)
 • veľká vírivka
 • detský bazén so šmykľavkami, vodným delom a striekacou bránou
 • široká rodinná šmýkačka pre spoločné zážitky
 • zelená rúrková šmýkačka
 • 3 obrie šmykľavky vnútri aj mimo budovy
 • detský kútik s vychovávateľkou, kde je k dispozícii stráženie detí zdarma
 • svet batoliat: kuchynka, prebaľovací miestnosť, tepidárium, detský kútik, odpočiváreň
 • 25 m dlhý plavecký bazén
 • rozsiahle odpočinkové priestory
 • obrovská terasa na opaľovanie

Zájsť si môžete i do saunového sveta, kde na vás čaká fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie zaisťujúce odpočinkový zážitok.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologických ťažkostí a ku kúpeľom na uvoľnenie svalstva.

Celodenná vstupenka do kúpeľov v hlavnej sezóne vyjde dospelého človeka na 4 900 HUF (cca 14 €), mimo nej 4 200 HUF (cca 12 €).

Viac informácií
Mesto Sárvár
Mesto Sárvár
Hrad Nádasdy
Hrad Nádasdy
Arboretum Sárvár
Arboretum Sárvár