Veľký Javor Tip na výlet

Veľký Javor (nemecky Großer Arber) je hora v pohorí Šumava, má nadmorskú výšku 1 456 m a z jej vrcholu sa otvára krásny výhľad na českú i nemeckú stranu Šumavy vrátane Bavorského lesa. Javor má štyri skalnaté vrcholky, z každého vás čaká iný úchvatný pohľad. Neváhajte a vydajte sa buď na výstup na vrchol alebo sa nechajte pohodlne vyviezť lanovkou.

Hotel s tradíciou v kúpeľnom meste

Hotel Rösslwirt ***superior je miestom pre oddychovú i aktívnu dovolenku uprostred prírody Bavorského lesa v kúpeľnom mestečku Lam. Tento hotel s rodinnou tradíciou a romantickú atmosférou sa skladá z niekoľkých častí - hlavnej hotelovej budovy, vedľajšej budovy, dovolenkového domu a penziónu. Ubytovaní budete v budove podľa aktuálnych kapacít.

Tešte sa na parádny útulné izby. Dohovoriť sa tu nebude problém, na recepcii vás privíta česky hovoriaci personál. Každé ráno si vychutnajte výdatné raňajky a vydajte sa po turistických trasách do okolia plného krásnych vyhliadok do hôr.

Relaxácia v bazénoch

Súčasťou balíčka je denná vstupenka do miestnych kúpeľov Lamer Osserbad, kde sa môžete tešiť na plavecké a zážitkové bazény, sauny alebo parný kúpeľ.

Súčasťou hotela je aj wellness, kde si môžete za príplatok dopriať skrášľujúce a relaxačné procedúry.

Spoznajte Bavorský les

Národný park Bavorský les je pokračovaním Šumavy za hranicami Nemecka. Neváhajte a vydajte sa po početných turistických trasách, vyšplhajte na vrcholky hôr a obdivujte ľadovcové jazerá.

Hotel Rösslwirt ***superior

Engelshütter Straße 1, Lam
Nemecko

+49 (0) 9943 1275

info@roesslwirt.de

Check in
12:00 - 18:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Česky hovoriaci personál

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
13 km