Urobte si dovolenku v krásnej bavorskej prírode a zapojte sa do diania v AktiVital Hoteli ***. Čaká vás pohodlné ubytovanie, polpenzia a veľa vyžitia. Hotel má vlastné termálne wellness s bazénom i saunami a ponúka aj zaujímavý program - túry so sprievodcom, lukostreľbu, Qi Gong a ďalšie.

Ubytovanie v čistej prírode Bavorska

AktiVital Hotel *** leží v bavorskom kúpeľnom meste Bad Griesbach a víta každého, kto sem príde za oddychom, krásnou prírodou a termálnymi prameňmi.

Ubytovaní budete v útulných dvojlôžkových izbách vybavených TV, telefónom, chladničkou alebo minibarom a kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. Výhľad do krajiny si užijete z balkóna alebo terasy.

V reštaurácii sa môžete tešiť na medzinárodné i tradičné bavorské pokrmy. Nesmie chýbať ani miestne vychýrené pivo.

Miesto aktívneho odpočinku a termálov

Hotel disponuje vlastnými termálnymi kúpeľmi s liečivou vodou, kde si môžete dobiť energiu. Ďalej wellness centrum zahŕňa sauny, masážny salón i salón krásy.

Pre milovníkov golfu máme dobrú správu - hotel je priamo obklopený najkrajšími golfovými ihriskami v Bavorsku. Ani v hoteli ale nebudete zaháľať, môžete vyskúšať lukostreľbu, meditáciu alebo si požičať bicykle a vyraziť na potulky po okolí.

Tipy na výlet

Bad Füssing

Bad Füssing je obľúbené kúpeľné mesto v srdci Bavorska. Nájdete tu rovno troje kúpele s liečivými prameňmi, krásnou prírodnou scenériou a skúseným lekárskym personálom. Vo všetkých si oddýchnete a objavíte nové spôsoby starostlivosti o svoje zdravie i duševnú pohodu. Kúpele Therme Eins ponúkajú 12 bazénov s vodnou plochou 2 500 m² aj saunový dvor, možnosti oddychu sú tu vskutku rozmanité. V Europa Therme nájdete 15 bazénov, vírivky, solária aj saunový raj a v Johannesbad si okrem bazénov užijete tiež meditáciu a rôzne zdravotné cvičenia. Toto mesto je skrátka stvorené pre relaxáciu.

Barokné mesto Schärding

Mesto Schärding na samotných hraniciach Rakúska a Nemecka ponúka svojim návštevníkom krásny historický zážitok. V tejto barokovej perly na rieke Inn, ako sa mestu prezýva, je história stále živá. Prejdite sa po námestí s domami s farebnými fasádami a okolo múrov stredovekého opevnenia, urobte si piknik v zámockom parku alebo preskúmajú blší a farmársky trh. Nepochybne na vás zapôsobí optimistiká umelecké atmosféra týchto miest. Čerešničkou na torte bude návšteva niektorej z miestnych reštaurácií. Schärding víta tiež cyklistov, pre ktoré sú pripravené chodníky v dĺžke desiatok kilometrov po širokom okolí.

Pasov

Pri hraniciach Česka s Rakúskom sa nachádza Pasov, miesto celosvetovo známe ako "Mesto troch riek". Pasovom totiž preteká Dunaj, Inn a Ilz. Srdce Pasova bije bohatou históriou a dominuje mu Katedrála sv. Štefana, v ktorej sa nachádzajú najväčšie varhany na svete. Symbolom svetskej moci je potom hrad Veste Oberhaus, ktorý by ste na svojom výlete rozhodne nemali vynechať. Odporúčame tiež Starú Radnicu (Altes Rathaus) i chrám sv. Pavla, ktorý sa od nej nachádza pár minút chôdze. Bez preháňania je však možné povedať, že je Pasov plný historických uličiek, krásnych stavieb a múzeí, takže si naň zabezpečte dostatok času.

AktiVital Hotel ***

Prof.-Baumgartner-Str. 1, Bad Griesbach im Rottal
Nemecko

+49 8532 7080

info@aktivitalhotel.de

Check in
od 15:00
Check out
do 10:30

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 12 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané