Užite si parádny pobyt v samom centre Berlína v hoteli A&O Berlin Mitte, ktorý v roku 2018 prešiel kompletnou rekonštrukciou a ponúka moderné ubytovanie. V cene sú tiež raňajky formou bufetu a pobyt v rodinnej izbe až pre dve deti do 18 rokov zdarma.

Overené Travelkingom

“Ubytovanie je jednoduché, ideálne na celodenné poznávanie mesta. Ocenila som, že všetky zaujímavé ciele sú dobre dostupné vďaka blízkej zastávke hromadnej dopravy.”

Zuzana Andělová - Zákaznícka podpora

O ubytovaní

Hotel A&O Berlin Mitte ** nájdete v samom centre Berlína, len pár krokov od stanice a zastávky metra Heinrich-Heine a len 20 minút pešo od preslávenej galérie East Side Gallery (1,5 km). Neďaleko je aj Ostrov múzeí (1,9 km), trochu ďalej Múzeum histórie a Pergamonmuseum so zbierkou umenia Antiky. Nielen deťom urobí radosť návšteva Zoo Berlín s pandami, ktorá leží len necelých 7 km od hotela.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v nedávno zrekonštruovaných a moderne zariadených izbách vo svetlých farbách. Každá izba má pohodlné postele, televízor, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou, toaletnými potrebami, fénom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa posilníte chutnými raňajkami vo forme bufetu. Popoludní či večer môžete relaxovať pri bare a dať si drink či kávu.

Niečo naviac

Zábava nekončí ani po návrate do hotela - zahrajte si tu biliard, stolný futbal alebo skúste karaoke. V modernom lobby nájdete TV, kde sa často púšťajú športové prenosy.

A&O Berlin Mitte **

Köpenicker Straße 127-129 , Berlin
Nemecko

info@travelking.sk

+421 233 006 990

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/deň
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v car parku za poplatok 19 € / deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,3 km
Zástavka
10 m

Tipy na výlet

Ostrov múzeí (UNESCO) Tip na výlet

Zavítajte na Ostrov múzeí (UNESCO) do severnej časti Berlína, kde nájdete hneď 5 významných múzeí. Asi najznámejšie je Pergamonské múzeum zameriavajúce sa na antické a islamské umenie. Ďalej je tu Nové múzeum zamerané na starovek, Staré múzeum s antickým umením, Bodeho múzeum so stredovekým a byzantským umením a Stará národná galéria. Okrem týchto piatich hlavných múzeí však v Berlíne nájdete množstvo ďalších.

Berlín
Zoo a akvárium Berlín
Berlínsky múr - East Side Gallery