Či už vás láka odpočinok, poznávanie pamiatok alebo miestnej gastronómie, preslávené európske metropoly vám vaše želanie vyplnia. Vyberte si jednu z 21 destinácií a jeden z 30 A&O hotelov. Na výber je ubytovanie v českých, nemeckých, rakúskych, maďarských, ale aj poľských a talianskych mestách. V cene máte tiež raňajky a dve deti do 18 rokov zdarma!

Spoznajte najkúzelnejšie európske metropoly

Či už sa na pobyt vydáte vo dvojici alebo rovno s celou rodinou, z 30 A&O hotelov si určite vyberiete ten, ktorý leží vo vami vysnívanej lokalite. Je len na vás, či sa vydáte do Nemecka, Maďarska, Rakúska, Poľska, Talianska alebo do Česka.

Vyberte si jeden z 30 hotelov, ktoré sa nachádzajú v týchto mestách - Benátky, Berlín, Brémy, Budapešť, Aachen, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Frankfurt nad Mohanom, Hamburg, Kolín nad Rýnom, Lipsko, Mníchov, Norimberg, Praha, Salzburg, Stuttgart, Graz, Varšava, Viedeň, Weimar.


Kúpiť si môžete viac kupónov, ktoré sa dajú kombinovať, počas jednej dovolenky tak môžete pokojne navštíviť viac európskych metropol.


Pohodlné ubytovanie s raňajkami

Izby v A&O hoteloch sú jednoducho a moderne zariadené a disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchou a toaletou. Rodiny s deťmi ocenia ubytovanie v rodinnej izbe s poschodovými posteľami.

Malí aj veľkí si vyhrajú pri biliarde, pre deti je v hoteloch aj detský kútik. Hotely ďalej disponujú 24 hodín denne otvorenou recepciou, lobby, barom a jedálňou, kde sa každé ráno podávajú raňajky. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie k internetu.

A&O Hotels

Adalbertstr. 50, Berlin
Nemecko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 - 10 €
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané