Ubytujte sa v klasicistickom kaštieli kúsok od poľského Vroclavu. V Orient Palace Hoteli *** sa môžete tešiť na wellness s bazénom a saunou, lahodnú polpenziu aj zľavu na masáže. Prežite svoju vysnívanú dovolenku v jednom z najkrajších miest Poľska.

Čarovný kaštieľ s orientálnymi interiérmi

Orient Palace Hotel *** sa nachádza v jedinečnej budove klasicistického kaštieľa, ktorého história siaha až do 18. storočia. Zámok stojí v malom pokojnom mestečku Bielany Wrocławskie, len kúsoček za turisticky obľúbeným Vroclavom.

Interiéry hotela sa nesú v orientálnom štýle. Čakajú vás nádherné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Všetky sú komfortne vybavené, nájdete tu napríklad antialergénne periny a vankúše, kúpeľňu vybavenú toaletnými potrebami, LCD televízor, balenú vodu a WiFi.

Nielen pokrmy s vôňou Indie

V reštaurácii sa nechajte zaviesť do jedinečného sveta chutí a vôní. Pochutnať si tu môžete na gurmánskom menu inšpirovanom indickou kuchyňou. Nájdete tu však aj obľúbené pokrmy európskej kuchyne.

Nekončiaci odpočinok v nádhernom wellness

V priestoroch wellness môžete pohodlne relaxovať vo fínskej saune, parnom kúpeli aj na masáži. Všetky tieto procedúry majú pritom blahodarné účinky nielen na dušu, ale aj na telo. V hoteli je aj plavecký bazén, v ktorom nenájdete ani kvapku chlóru, je preto maximálne šetrný k vašej pokožke aj očiam.

Tipy na výlet

Vroclav

Vratislav je mesto umenia, histórie, parkov a kultúrneho života. Niet teda divu, že tu nájdete veľké množstvo historických stavieb. Ďalej tiež múzeá, kaviarne aj zoologickú záhradu. Čo nesmiete minúť? Krásne námestie "Rynek" a slávne vroclavské trpaslíky dômyselne rozosiate po meste. Ich hľadanie už pohltilo nejedného turistu. Pustite sa po ich stopách pomocou aplikácie v mobile alebo mapy, ktorú môžete kúpiť v informačnom centre. Rozhodne odporúčame navštíviť aj miniatúrny svet "Kolejkowo". Ide o obrovský model Dolného Sliezska. Fantastické je tiež centrum vedy Hydropolis. Ak máte radi históriu, navštívte Národné múzeum alebo Vroclavskú univerzitu. Je otvorená verejnosti a garantujeme, že jej baroková aula vás očarí.

Ostrov Tumski

Stred Vroclavu obklopený vodami Odry, to je ostrov Tumski. Skrýva v sebe veľké architektonické skvosty vrátane nádherných gotických katedrál. Stojí tu tiež Arcidiecézne múzeum, ktoré už viac ako sto rokov zbiera sakrálne pamiatky s veľkou historickou a umeleckou hodnotou. Prejdite sa sem cez most Tumski, ktorý sa radí medzi symboly ostrova. Vedie z Piesočného ostrova a je obľúbeným miestom stretnutia zamilovaných. Tiež sa tu drží tradícia visiacich zámkov.

Park Szczytnicki

Park sa nachádza vedľa Tumského ostrova a má rozlohu viac ako 100 ha. Rastie tu okolo 350 druhov drevín z Európy, Ameriky aj Ázie, pochváliť sa môže aj obdivuhodným množstvom zvierat, ktoré tu žijú. Nájsť tú môžete japonskú záhradu, Vroclavskú fontánu, historický drevený Kostol sv. Jána Nepomuckého či Pavilón štyroch kopulí. Skvelé miesto na prechádzku.

Orient Palace Hotel ***

ul. Kłodzka 14, Bielany Wrocławskie
Poľsko

(71) 333 55 66

recepcja@orientpalace.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,72/5
Celkom 25 hodnotení