Maximálny komfort

Užite si pokojnú atmosféru kúpeľného mestečka Świeradów-Zdrój len kúsok od hraníc s Českom. V hoteli St. Lukas Sanatorium **** budete ubytovaní v dvojlôžkových izbách, ktoré sú veľmi dobre a funkčne vybavené. V každej z izieb nájdete televízor, telefón, chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom.

V hoteli na vás bude čakať bohatá polpenzia. Hneď ráno vás zasýtia raňajkové bufety, ku ktorým môžete popíjať kávu, čaj, džús alebo vodu. Večere sú tiež formou bufetu a na výber budete mať z rôznych polievok, hlavných jedál a dezertov, k jedlu je možné si dokúpiť alkoholické alebo nealkoholické nápoje.

Wellness odpočinok

Priamo v hoteli je k dispozicii plavecký bazén. A keďže plávanie je šport a po športe by sa malo odpočívať, je pre vás pripravená tiež horúca vírivka s masážnymi tryskami alebo sauna.

Pre náročnejších zákazníkov sú tu luxusné balíčky s ôsmimi, respektíve dvanástimi kúpeľnými liečebnými procedúrami. Na výber dostanete zo širokého portfólia služieb, medzi ktorými nechýbajú napríklad rozmanité druhy liečebných kúpeľov, široká ponuka ručných masáží, vodné masáže, elektroliečba alebo inhalácia zdraviu prospešných pár.

Za turistikou a cyklistikou sa môžete vydať po Jizerských horách, blízko je to napríklad na obľúbený vrchol Smrk.

Tipy na výlet

SKI & SUN Świeradów Zdrój

Pravidelne upravovaná zjazdovka, požičovňa lyží, lyžiarska škola, kabínová lanovka fungujúca po celý rok, to všetko je lyžiarske stredisko SKI & SUN Świeradów Zdrój. Skvelé podmienky pre lyžiarov a snowboardistov všetkých vekových kategórií dopĺňajú i možnosti stravovania a zábavy v okolí, ktoré robia zo strediska ideálnu lokalitu pre deň plný zábavy a športu.

Ski Arena Szrenica

V Ski Arene Szrenica pri Sklárskej Porube na česko-poľských hraniciach nájdete tri lanovky, päť vlekov a 12 kilometrov zjazdoviek so zasnežovacím systémom, ktorý zaručuje kvalitné lyžovanie počas celej sezóny. Trasy s rozličnými stupňami obtiažnosti poskytujú príjemné zážitky lyžiarom všetkých vekových kategórií, neváhajte tak do Ski Areny Szrenica vyraziť s celou rodinou. Celodenný skipas pre dospelého stojí 99 zł (asi 25 €), ale v ponuke sú aj výrazne lacnejšie skipasy na pol dňa alebo dve hodiny.

Cieplické termálne kúpele

Kúsok od českých hraníc nájdete Cieplické termálne kúpele, jedny z najobľúbenejších termálov v celom Poľsku. Veľký komplex rekreačných a športových bazénov sa nachádza v centre Jelenej Hory-Cieplice a ich okolie tvoria dva pamiatkové parky, Nórsky park a Kúpeľný park. Príjemne teplá voda v bazénoch spôsobí, že sa vám odtiaľ nebude chcieť preč, ponuka atrakcií pre deti a detských bazénikov navyše zaručuje zábavu na dlhé hodiny pre celú rodinu. Areál je otvorený každý deň od 6:00 do 23:00 hodín, celodenná vstupenka vrátane SPA časti so saunami vyjde dospelého na 75 zł (asi 18 €).

Sanatorium St. Lukas ****

H. Sienkiewicza 21, Świeradów-Zdrój
Poľsko

+48 75 78 21 000

info@hotel-lukas.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 15 €/den
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,51/5
Celkom 63 hodnotení