Rezydencju Adriano Spa *** objavíte v údolí medzi kopcami Czantorie a prírodným parkom Sliezske Beskydy v hraničnom trojuholníku Poľska, Česka a Slovenska. Vďaka svojej výhodnej polohe blízko kúpeľného mestečka Ustroň vám pripraví zážitok, na ktorý budete dlho s láskou spomínať. Ubytujte sa v jednej z elegantných dvojlôžkových izieb a každý deň si doprajte chutné raňajky aj dvojchodovú večeru s nápojom. Pobyt vám spríjemní tiež vstup do hotelového wellness so saunou a relaxačnou vírivkou, zľava na masáž či zľava v hotelovej reštaurácii.

Elegantná Rezidencia uprostred poľských vrchov

V pôvabnej Rezydencji Adriano Spa *** budete ubytovaní v jednej z novo zrekonšturovaných a komfortných izieb. Každá z nich je ladená do odtieňov iného farebného spektra, no vo všetkých objavíte drevený nábytok žiariaci leskom a dobovým šarmom. Okrem rozmerných manželských postelí vám výborne poslúži i televízia, prípadne pohodlný gauč, ktorý sa dá použiť ako prístelka. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou.

Reštaurácia Adriano Spa vám zaručí príjemný štart do každého dňa. Ráno vás budú čakať raňajky podávané formou bufetu. Večer si zas doprajte skvelú polievku a hlavný chod s nápojom z jedálneho lístka. Vybrať si môžete zo špecialít medzinárodnej i poľskej kuchyne, zlákajú vás ryby pripravené na rôzne spôsoby, penne s kuracím mäsom a brokolicou či tradičné pirohy plnené mäsom pokvapkané masťou?

Čas na relaxáciu si doprajte vo wellness, kde sa o vašu pohodu postará priestranná vírivka až pre 6 osôb. Na napätie a stres zabudnete i vo fínskej saune, v ktorej si tiež posilníte svoje zdravie i krásu. Ak zatúžite po ešte výdatnejšom relaxe, vyberte si jednu z bohatej ponuky masáží a nechajte sa rozmaznávať rukami profesionála. Dopraje vám čokoládovú masáž, športovú, masáž prírodnými olejmi či havajskú a mnohé ďalšie.

Navštívte známe kúpele či turistické ciele

Preskúmajte malebnú oblasť mesta Ustroń pekne z výšky a vyvezte sa lanovkou vzdialenou len 200 m od rezidencie až na vrchol pohoria Czantoria. Lanovka tu funguje celoročne a aj v teplých mesiacoch vás dopraví k vyhliadke, z ktorej dovidíte až na Sudety či slovenské Tatry. Z výšky si tiež vyhliadnite jednu z turistických trás Lipowski Groń, Równica, Mała Czantoria, Wielka a prejdite ich napríklad aj na bicykloch.

Mesto Ustroń je ale široko-ďaleko známe pre svoje kúpele. Vyrástlo tu už dovedna 16 kúpeľných budov trojuholnikoitého tvaru s wellness službami. Navštívte napríklad kúpele Medical & SPA Prestige Club (4 km) a doprajte si relax v saunovom svete alebo behom masáží, hydroterapie či bohatých procedúr.

Rezydencja Adriano SPA

Świerkowa 1, Ustroń
Poľsko

+48 502 743 084

recepcja@adrianospa.net

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 20 zł/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Kolkáreň
Lyžiareň
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
2,8 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
0,3 km