Rezydencju Adriano Spa *** objavíte v údolí medzi kopcami Czantorie a prírodným parkom Sliezske Beskydy v hraničnom trojuholníku Poľska, Česka a Slovenska. Vďaka svojej výhodnej polohe hneď vedľa zjazdovky aj blízko kúpeľného mestečka Ustroň vám pripraví zážitok, na ktorý budete dlho s láskou spomínať. Ubytujte sa v jednej z elegantných dvojlôžkových izieb a každý deň si doprajte chutné raňajky aj dvojchodovú večeru s nápojom. Pobyt vám spríjemní tiež vstup do hotelového wellness so saunou a relaxačnou vírivkou, zľava na masáž či zľava v hotelovej reštaurácii.

Elegantná Rezidencia uprostred poľských vrchov

V pôvabnej Rezydencji Adriano Spa *** budete ubytovaní v jednej z novo zrekonšturovaných a komfortných izieb. Každá z nich je ladená do odtieňov iného farebného spektra, no vo všetkých objavíte drevený nábytok žiariaci leskom a dobovým šarmom. Okrem rozmerných manželských postelí vám výborne poslúži i televízia, prípadne pohodlný gauč, ktorý sa dá použiť ako prístelka. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou.

Reštaurácia Adriano Spa vám zaručí príjemný štart do každého dňa. Ráno vás budú čakať raňajky podávané formou bufetu. Večer si zas doprajte skvelú polievku a hlavný chod s nápojom z jedálneho lístka. Vybrať si môžete zo špecialít medzinárodnej i poľskej kuchyne, zlákajú vás ryby pripravené na rôzne spôsoby, penne s kuracím mäsom a brokolicou či tradičné pirohy plnené mäsom pokvapkané masťou?

Čas na relaxáciu si doprajte vo wellness, kde sa o vašu pohodu postará priestranná vírivka až pre 6 osôb. Na napätie a stres zabudnete i vo fínskej saune, v ktorej si tiež posilníte svoje zdravie i krásu. Ak zatúžite po ešte výdatnejšom relaxe, vyberte si jednu z bohatej ponuky masáží a nechajte sa rozmaznávať rukami profesionála. Dopraje vám čokoládovú masáž, športovú, masáž prírodnými olejmi či havajskú a mnohé ďalšie.

Kúpeľné mesto v obklopení zjazdoviek

Preskúmajte malebnú oblasť mesta Ustroń pekne z výšky a vyvezte sa lanovkou vzdialenou len 200 m od rezidencie až na vrchol pohoria Czantoria. Uvidíte nielen rozhľadňu s výhľadom na až na Sudety či slovenské Tatry, ale aj údolie mesta a kúpeľné budovy trojuholníkovitého tvaru. Navštívte napríklad kúpele Medical & SPA Prestige Club (4 km) a doprajte si relax v saunovom svete alebo behom masáží, hydroterapie či bohatých procedúr.

Aktívnych športovcov poteší Lyžarske stredisko Czantoria hneď vedľa rezidencie. Stredisko je vyhľadávané lyžiarmi aj snowboardistami, ktorých nadchlo výborné technické vybavenie skiareálu aj štvorsedačková lanovka dlhá 1640 m s prevýšením 462 m, ktorá za hodinu prepraví až 1800 osôb. Aj vy sa spustite dolu po zjazdovkách rôznych obtiažností a miestne svahy si zamilujete.

Tipy na výlet

Ski Resort Czantoria - Ustroń

Lyžiarske stredisko ležiace na svahu hory Czantoria sľubuje skvelú jazdu skúseným milovníkom zimných športov aj začiatočníkom. Štvorsedačková lanovka dlhá 1 640 m s prevýšením 462 m za hodinu vyvezie na vrchol modrej zjazdovky až 1 800 osôb. Spustite sa z nej po 2 600 m dlhom svahu cez šíru pláň s prírodným snehom, ktorá ďalej vedie cez lesný porast až k spodnej stanici lanovky. Skúsení lyžiari a snowboardisti dajú prednosť zjazdovke označenej červenou farbou s vlekmi, ktorá taktiež začína na snehovej pláni a po 200 m sa prudko norí do lesa. Vďaka terénnym úpravám je ale prístupná i širokej verejnosti a jej dojazd je vhodný tiež na večerné lyžovanie.

Mesto Ustroń

Ustroń je malebné kúpeľné mestečko v južnom Poľsku v Sliezskych Beskydách. Mesto má približne 16 tisíc obyvateľov. Skoro polovicu územia mesta zaberajú horské lesy. Mesto je ideálne na pokojné prechádzky a relax. Zo západu sa nad Ustrońom týči hora Veľká Čantoryje vo výške 995 m n. m. Hora je spojená so štvrťou Polana sedačkovou lanovkou. Na východ od mesta sa nachádza hora Rovnice, kde môžete navštíviť jeden z dochovaných lesných kostolov z čias protireformácie.

Zábavný horský park Równica

Užite si zábavu pre celú rodinu v horskom parku Równica. Nasadnite na 800 metrov dlhú bobovú dráhu a prevezte sa horskou scenériou. Navštívte 7D kino alebo kino so zaobleným plátnom. Počas premietania sa vrátite späť v čase o milióny rokov, dozviete sa prečo vyhynuli dinosaury. Ďalej môžete vidieť erupciu sopky alebo sa vám naskytne pohľad na slnečnú sústavu z vesmíru. Park sa nachádza na vrchole hory Równica týčiacom sa vo výške 885 metrov nad morom. Určite nezabudnite tiež ochutnať lokálne špeciality v miestnej reštaurácii.

Rezydencja Adriano SPA

Świerkowa 1, Ustroń
Poľsko

+48 502 743 084

recepcja@adrianospa.net

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 20 zł/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané