Nechajte sa rozmaznávať v Hoteli Modrzewiówka *** a užite si pobyt ako z rozprávky. Tešte sa na priestrannú izbu s luxusnou posteľou pre kráľovský oddych a na wellness s vírivkou a saunou, ale aj na sezónny bazén. Zahrať si môžete biliard a stolný tenis. Na výlet sa vydajte do Krakova.

Moderný hotel Modrzewiówka ***

Hotel Modrzewiówka *** je unikátnou stavbou, ktorú nájdete v pokojnom prostredí pri lese a v lokalite mestečka Lackorona, neďaleko Krakova. Hotel vás uchváti svojou atmosférou.

Izby hotela sú moderne zariadené novým nábytkom a v každej izbe nájdete pohodlnú posteľ, vlastné sociálne zariadenie, drevený nábytok, TV a telefón. Niektoré izby majú aj terasu.

Súčasťou hotela je štýlová reštaurácia Ateliér (otvorená od 13:00 do 21:00 hodín) aj miestny bar.

Historickú časť hotela tvorí drevená Modrzewiowa vila, ktorá bola postavená v 20. rokoch minulého storočia. V roku 2011 majiteľ k hotelu pristavil modernú luxusnú vilu, ktorá vytvára pôsobivý kontrast k pôvodnej, historickejšej časti.

Ubytovanie v historickom mestečku s tradíciou

Hotel leží v historickom a naozaj malebnom mestečku Lanckorona (cca 25 km od Krakova) plnom kaviarní. Nachádza sa tu množstvo zaujímavostí - napríklad zrúcanina hradu zapísaná na zozname UNESCO, ďalej kláštor, historické kostoly, námestia a múzeá, ktoré nadchnú milovníkov histórie.

Tipy na výlet

Lackorona

Lackorona je poľská dedinka, ktorá si zvládla dodnes zachovať atmosféru minulých storočí. Je tomu tak nielen vďaka pokojnému okoliu, ale hlavne vďaka tradičným dreveným domčekom, ktoré si môžete pozrieť v jej strede. Záujemcov o históriu poteší, že v dedine nájdete aj zrúcaninu stredovekého hradu.

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návršie Wawel na ľavom brehu rieky Visly. Nájdete na ňom renesančný Kráľovský hrad s barokovými prvkami a katedrálu sv. Stanislava a Václava, ktorá je nielen kultúrnou pamiatkou, ale aj významným poľským posvätným miestom. Spolu s krakovským centrom je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Krakov

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Modrzewiowka Hotel ***

Legionistów 57, Lanckorona
Poľsko

+48 665 544 432

recepcja@modrzewiowka.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 50 Zł/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,51/5
Celkom 37 hodnotení