Všetky krásy aj lákadlá poľských Tatier budete mať na skok! Veď Penzión Novobilski *** leží len 50 m od obľúbeného termálneho parku Terma Bania a od slovenských hraníc je naviac vzdialený len 10 km. Čaká vás ubytovanie v príjemnom prostredí, vstup do Terma Bania, zapožičanie bicykla alebo Nordic Walking palíc a rôzne zľavy, s ktorými si nádhernú oblasť Białka Tatrzańska užijete naplno.

Terma Bania Tip na výlet

Kúpeľný komplex Terma Bania dokáže očariť úplne každého. Kúpele sú ideálne pre páry túžiace po romantike a relaxe alebo rodiny s dětmi.Najdete tu aquapark, ktorého súčasťou sú najrôznejšie atrakcie v podobe divokej rieky, umelých vĺn, toboganov, šmýkačiek a niekoľko vnútorných a vonkajších bazénov s tryskami. Ďalej si môžete zájsť do saunového sveta, kde sa môžete tešiť na 5 druhov sáun, bazén s geotermálnou vodou, ochladzovací bazén a najrôznejšie sprchy.

Moderné ubytovanie pod poľskými Tatrami

Penzióne Novobilski *** zariadený v horskom štýle s modernými prvkami nájdete uprostred krásnej prírody neďaleko poľských Tatier, len 10 km od slovenských hraníc. Budete ubytovaní v dvojlôžkovej izbe zodpovedajúcej vysokému štantardu. V moderných izbách ladených do svetlých farieb vám okrem pohodlnej postele poslúži aj posedenie, LCD TV, sada na prípravu čaju a kávy či WiFi pripojenie. Každá izba má samostatnú kúpeľňu s fénom na vlasy. Krásne okolie si navyše vychutnáte aj pri pohľade z balkóna.

Cez deň sa môžete tešiť na delikátne pochúťky z menu hotelovej reštaurácie Novobilski. Ráno vás budú čakať raňajky podávané formou bufetu. Večer si zas pochutnáte na servírovaných špecialitách, pri ich príprave kombinuje šéfkuchár regionálne prvky s modernou kuchyňou. V teplých mesiacoch dajte prednosť sedeniu na vonkajšej záhradnej terase.

Skvelé služby pre malých aj veľkých

Pobyt v Penzióne Novobilski *** nadchne aj tých najmenších - vybláznia sa totiž v detskom kútiko alebo na vonkajšom ihrisku. Dospelí zas môžu využiť služby mini fitness zóny, požičovne športových potrieb alebo si opiecť niečo dobré na záhradnom grile.

Pension Novobilski

Środkowa 182, Białka Tatrzańska
Poľsko

+48 785 315 935

rezerwacja@pensjonatnovobilski.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Kolkáreň
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpelov
50 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
50 m
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Termálny komplex Term Gorący Potok

Termálny komplex sa nachádza 20 km od obľúbeného poľského letoviska Zakopane. Ponúka celkom 22 bazénov s termálnou vodou s teplotou 34 - 40 °C na relax i zábavu pre celú rodinu. Deti sa vyšantia na toboganoch, dospelí si doprajú bublinkový kúpeľ a masáže. Aby ste si užili všetky atrakcie, naplánujte si celodenný výlet. Súčasťou komplexu je aj štýlová reštaurácia a bistro.

Termály Szaflary

Vodná plocha Termálov Szaflary má rozlohu takmer 1 000 m² a voda s teplotou 30 - 38 °C pomáha pri kardiovaskulárnych chorobách a ďalších zdravotných ťažkostiach. Čakajú vás dva vnútorné a dva vonkajšie bazény s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých, saunový svet, fitness aj dve reštaurácie. Celodenné vstupné pre dospelého stojí 60 PLN (cca 14 €).

Termálne kúpele Bukovina

Cítite to teplo? To sa vám rozohrieva krv už len pri čítaní o obľúbených poľských termáloch Bukovina. Miestna voda s teplotou 30-38 °C sa získava z hĺbky 2,4 kilometrov, pôsobí priaznivo na najrôznejšie kožné, kĺbové aj srdcové ochorenia. Užiť si ju môžete v niekoľkých vnútorných a vonkajších termálnych bazénoch, nechýbajú ani tobogany a atrakcie pre deti i dospelých. V areáli je aj rozľahlý saunový svet, v ktorom naštartujete metabolizmus aj úspešný deň. Kúpele sú otvorené každý deň od 9:00 do 22:00 hodín. Celodenná vstupenka pre dospelého vyjde na 69 zł (asi 16 €), prikúpiť si môžete aj vstup do saunového sveta za 10 zł (asi 2,4 €).