Viete, že do kúpeľov Długopole Zdrój môžete vyraziť na relaxačný pobyt? Únik od každodenného zhonu, schladenie v bazéne, skvelá polpenzia aj štýlové prostredie, ktoré vás uchváti, a to je len časť lákadiel tejto ponuky. Ubytovaní budete v luxusnom Hoteli Spa Medical Dwór Elizy ***.

O ubytovaní

Hotel Spa Medical Dwór Elizy *** sa nachádza v očarujúcej kladskej prírode len 7 km od hraníc s Českom. Vydajte sa na hrad Międzylesie (14 km) s jedinečnou strašidelnou prehliadkou, na zámok Gorzanov (17 km) či k vodopádu Wilczki (13 km). V mestečku Kletno (30 km) na vás čaká medvedia jaskyňa, obľúbené lezecké centrum či uránová baňa. Pešo i na bicykli môžete zdolať tiež Veľkú Deštnú (22 km), najvyššiu horu Orlických hôr, na ktorej vrchole leží nová rozhľadňa s fantastickým výhľadom.

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie v komfortných izbách, ktoré majú predsieň a vlastnú kúpeľňu. K vybaveniu ďalej patrí LCD televízor, telefón, WiFi pripojenie a chladnička.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je aj príjemná reštaurácia. Ráno si tu pochutnáte na bohatých bufetových raňajkách. Počas dňa si môžete vyberať lahodné pokrmy európskej kuchyne z jedálneho lístka alebo si dopriať vynikajúcu kávu a domáci zákusok v kaviarni. Skoré večere majú tiež podobu bufetu.

Kúpeľný park Długopole Zdrój Tip na výlet

V centre kúpeľného strediska Długopole Zdrój sa nachádza zaujímavý park, ktorý je ideálny pre pokojnú prechádzku. V roku 2012 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Jeho prednosťou je obrovské množstvo rôznych druhov drevín vrátane veľmi starých stromov. Nachádzajú sa tu menšie rybníčky, vyhliadky aj fontána. V parku sú sanatóriá, amfiteáter a kúpeľný dom s kaviarňou.

Kde budete relaxovať?

Ak zatúžite po odpočinku, je tu pre vás hotelové wellness s vnútorným bazénom s tryskami a fínskou aj parnou saunou. Spríjemniť deň si samozrejme môžete niekoľkými druhmi masáží a kozmetických procedúr. V ponuke sú aj špeciálne wellness procedúry pre mužov a deti.

Cestujete s deťmi?

O malých hostí bude počas celého pobytu skvele postarané. Personál vám na želanie ochotne požičia vybavenie pre deti ako postieľku, riad, prebaľovací pult alebo prikrývky. Veľa hier a zábavy čaká v herni, knižnici s detskými knižkami a predovšetkým na rozľahlom vonkajšom ihrisku s množstvom atrakcií. V hoteli prebiehajú tiež animačné programy, a tak vám nuda rozhodne hroziť nebude. Vo wellness je niekoľko procedúr pripravených len pre deti.

Hotel Spa Medical Dwór Elizy ***

ul. Zdrojowa 22 , Długopole-Zdrój
Poľsko

+48 74 8120840

recepcja@dwor-elizy.com

Check In
od 16:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zástavka
0,3 km
Zjazdovka
15 km