Krakov je turistami veľmi obľúbené poľské mesto s nezameniteľnou atmosférou. Hotel Nowa Panorama *** sa nachádza necelé 3 km od samotného historického centra Krakova, električkou len pár zastávok a časovo 10 minút. V každú ročnú dobu tu je možné navštíviť mnoho jedinečných pamiatok. Užite si pobyt vo dvojici alebo s celou rodinou v komfortných izbách a využite zľavy na vstup do aquaparku či na masáž.

O ubytovaní

Hotel Nowa Panorama *** leží v pokojnej časti Krakova v blízkosti zelene a krásneho jazera Zakrzówek (1,5 km). Historické centrum mesta je súčasťou Zoznamu UNESCO. Vydajte sa na hrad Wawel (4 km), na malebné Hlavné námestie s radničnou vežou a kamennú tržnicou Sukiennice (4,5 km) či do úchvatnej starobylej židovskej štvrti Kazimierz (4 km). Okrem toho je tu veľa vynikajúcich reštaurácií, kaviarní či čokoládovní aj obľúbená zoologická záhrada (10 km). Krakov je ideálnym východiskovým bodom pre návštevu ďalších dvoch poľských pamiatok UNESCO: soľných baní Wieliczka a Bochnia (16 km) a koncentračného tábora Osvienčim (65 km).

Kde budete spať?

Hotel ponúka 20 izieb a vy budete ubytovaní buď v dvojlôžkovej, alebo vo Family izbe až pre 4 osoby. V každej z nich ale vždy nájdete TV, telefón, WiFi, písací stôl a kúpeľňu s vlastnou sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Hotel chystá bohaté raňajky formou bufetu, v prípade polpenzie si užijete aj servírované trojchodové večere.

Krakov Tip na výlet

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Cestujete s deťmi?

V rámci hotela majú deti možnosť sa hrať v detskom kútiku alebo na priľahlom detskom ihrisku.

Hotel Nowa Panorama ***

Wacława Lipińskiego 3/1, Kraków
Poľsko

+48 12 260 64 00

biuro@hotel-panorama.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 5 €/den
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Detské ihrisko
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,5 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
2 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
10 km