Obklopte sa luxusom a využívajte všetky výhody Hotela Kudowa ****. Čaká vás polpenzia v elegantnej reštaurácii, wellness s bazénom, vírivkou a množstvom sáun. To všetko blízko prírody i kúpeľov. Ubytovaní budete v izbe Standard vo vedľajšej budove (budova B), ktorá leží len 100 m od hlavnej budovy.

O ubytovaní

Hotel Kudowa **** nájdete v kúpeľoch Kudowa-Zdrój len päť minút jazdy od českých hraníc. Do kúpeľného parku dôjdete doslova behom minúty. Hotel ponúka skvelé umiestnenie medzi obľúbenými cyklotrasami s rôznou náročnosťou. Na výlet sa vydajte do kostnice Kaplnka lebiek (1 km), na Bludné skaly (10 km), do Stolových hôr (10 km) či na Veľkú Hejšoviny (12 km). Milovníkov zimných športov poteší blízka zjazdovka s vlekom (2 km) či obľúbený Ski areál Zieleniec (25 km).

Kde budete spať?

Hotel je plne klimatizovaný a ponúka ubytovanie v komfortných izbách v dvoch budovách - v hlavnej a vo vedľajšej. Všetky izby sú vybavené televíziou, telefónom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom. Vo vedľajšej budove, ktorá nie je bezbariérová a leží 100 m od hlavnej budovy, sú k dispozícii izby Standard s možnosťou 1 prístelky. V hlavnej budove, ktorá je navyše bezbariérová, potom nájdete izby Standard (bez možnosti prístelky) a Superior (s možnosťou 2 prísteliek).

Na čom si pochutnáte?

V elegantnej hotelovej reštaurácii ponúkajú poľské regionálne špeciality. Ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Skoré večere majú podľa obsadenosti bufetovú alebo servírovanú podobu. Súčasťou reštaurácie je príjemná terasa, ktorá je ideálnym miestom na aromatickú rannú kávu alebo osviežujúci drink počas krásnych dní. Za oddychom s pohárom v ruke a počúvaním hudby vyrazte do lobby baru.

Kudowa Zdrój Tip na výlet

Viac ako 650 rokov staré kúpele Kudowa, ktoré nájdete na poľskej strane kladského pohraničia, patria medzi najobľúbenejšie poľskej rezorty. Navštívte toto mesto a pokochajte sa krásnou kúpeľnou architektúrou, kolonádou, parkami a pavilónom s liečivými prameňmi. Ďalej tu nájdete tiež výborné reštaurácie, obchodíky a aquapark. Na ďalší výlet sa potom vydajte do kostnice Kaplica Czaszek alebo vtáčie minizoo.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness ľahko zabudnete na všetky starosti všedných dní. Môžete si zaplávať v bazéne s mnohými atrakciami, relaxovať vo vírivke alebo svoje telo vystaviť pozitívnym účinkom suchej, infra a parnej sauny. Zavítajte aj do fitness, alebo si doprajte jednu z mnohých procedúr ako sú masáže, kozmetické ošetrenia a ďalšie.

Cestujete s deťmi?

Skvele postarané budete počas pobytu aj o deti. Čaká na ne herňa plná hračiek, kde si môžnu zahrať aj stolný futbal či tenis alebo hru na konzole. Za priaznivého počasia si deti užijú veľa zábavy na čerstvom vzduchu na vonkajšom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkami, šmykľavkou a ďalšími atrakciami.

Hotel Kudowa ****

Pogodna 16, Kudowa Zdrój
Poľsko

+48 74 866 50 00

recepcja@hotelkudowa.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 35 zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zástavka
1,3 km
Aquapark
0,7 km