Užite si pobyt v poľských Krkonošiach v malebnom mestečku Szklarska Poreba, ktoré je len kúsok k nádherným vodopádom, hradom a ďalším pamiatkam. Ubytovaní budete v Hoteli Biathlon Jakuszyce *** s polpenziou, wellness, posilňovňou a tiež welcome drinkom a zákuskom. Dieťa do 6 rokov zdarma.

O ubytovaní

Jizerské hory a Krkonoše z poľskej strany majú tiež čo ponúknuť. Ubytujte sa v Hoteli Biathlon Sport & Spa *** v obci Jakuszyce len 1,5 kilometra od hraničného prechodu medzi Poľskom a Českou republikou a poľskej časti Krkonošského národného parku. Cieľov na príjemné prechádzky tu nájdete hneď niekoľko, napríklad mestský park 260 metrov od hotela či Skaly pod Babincom (2,7 km). Ak milujete cyklistiku, nezabudnite si vziať svoje bicykel - cyklistických trás tu nájdete nespočetné množstvo. V zime oceníte 1,4 km vzdialený komplex bežeckých trás pre bežkárov, za zjazdovým lyžovaním sa vydajte do Ski Areny Szrenica (10 km). A ak by sa vám zachcelo do Česka, len 5 km od hotela nájdete Ski areál Hilbert.

Kde budete spať?

Hotel ponúka 120 izieb s rôznymi kapacitami a štandardmi. V každej izbe ale nájdete WiFi pripojenie, televíziu a vlastnú kúpeľňu so sprchou a kozmetikou.

Na čom si pochutnáte?

Útulná reštaurácia s krbom vám ponúkne ako typické poľské, tak aj medzinárodné pokrmy.

Krkonošský národný park Tip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness sa vám postarajú o harmóniu tela a ducha masážami či relaxom vo fínskej či parnej saune.

Cestujete s deťmi?

Deťom sa tu zapáči v detskom kútiku priamo v hoteli.

Hotel Biathlon Sport & Spa ***

Jakuszyce 7 , Szklarska Poręba
Poľsko

+48 757 173 612

kontakt@jakuszyce-biathlon.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 8 €/den
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene, okrem obdobia 14.3.2021 - 31.3.2021 (poplatok 10 zł/den)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,3 km
Aquapark
12,8 km
Zjazdovka
4,4 km