Vydajte sa na dovolenku na poľskú stranu Jizerských hôr do Resortu Klinika Młodości Medical SPA. Tešte sa na poľské špeciality a neobmedzený vstup do wellness s vírivkou, bazénom a fitness i na rad procedúr. A tiež čarovné prostredie hôr, ktoré môžete v lete objavovať na bicykli či pešo.

O ubytovaní

Resort Klinika Młodości Medical SPA sa nachádza na slnečnom Jizerskohorskom svahu hory Czerniawski kopa blízko českých hraníc. Okolitá príroda plná voňavých smrekových lesov poskytuje hosťom ideálne podmienky pre ničím nerušenú relaxáciu i aktívny odpočinok. Vydajte sa na výlet na neďalekú rozhľadňu (2 km), odkiaľ uvidíte malebný kraj ako na dlani. Pešo, na bicykli, prípadne lanovkou môžete zdolať vrchol Jizerský stoh (5 km). V blízkom kúpeľnom mestečku Świeradów-Zdrój (4 km) na vás okrem množstva blahodarných procedúr čaká aj nádherná architektúra. Srdcom mesta je kúpeľný park a kúpeľný dom so 45 m vysokou vežou. Miestna 80 metrová kolonáda je najdlhšia smrekovcová kolonádou celého Sliezska. Nájdete tu tiež obľúbený lyžiarsky areál SKI & SUN Świeradów Zdrój (3 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej a útulne zariadenej dvojposteľovej izbe v teplých prírodných farbách. K vybaveniu izby patrí LCD televízor, WiFi pripojenie, telefón a vlastná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

V dvoch priestranných a vzdušných reštauráciách Flins a Czerniawa sa podávajú vynikajúce jedlá poľskej kuchyne. Zo stolov plných dobrôt si počas raňajok a večerí formou bufetu vyberie každý maškrtný jazýček.

Ski & Sun Świeradów Zdrój Tip na výlet

Cez leto turistika a cyklistika uprostred krásnej prírody, cez zimu lyžovanie a bežkovanie, to je Ski & Sun Świeradów Zdrój. Zábava pre celú rodinu plná pohybu čaká na každého, kto uprednostňuje aktívny odpočinok. Lanovkou vyjdete pohodlne až tam, kde sa otvára krásny výhľad do krajiny poľských hôr.

Kde budete relaxovať?

Zabudnite na každodenné starosti a oddýchnite si v hotelovom wellness. Tešte sa na bazén, vírivku a fínsku saunu. Doprajte si tiež kúpeľné procedúry a masáže, ktoré dokonale revitalizujú vaše telo i myseľ. Kedykoľvek si môžete oddýchnuť na dvoch slnečných terasách s panoramatickým výhľadom na Jizerské hory.

Cestujete s deťmi?

Deti si užijú veľa zábavy na vonkajšom ihrisku.

Niečo naviac

V prípade, že chcete byť aktívni aj na dovolenke, využite fitness centrum priamo v rezorte. Ďalej si môžete zahrať aj bowling alebo biliard.

Klinika Młodości Medical SPA

ul. Spadzista 1-3 , Świeradów Zdrój
Poľsko

+48 75 78 30 000

info@klinika-mlodosci.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 30 zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,5 km
Aquapark
6,9 km
Zjazdovka
3,4 km